SOUTĚŽ O POBYT V BESKYDECH, V LUXUSNÍM SPA HOTELU LANTERNA – vyhlášení vítěze

Tadááá! :) Je tady vyhlášení další velké soutěže, ve které jste tentokrát mohli vyhrát hooodně skvělou výhru, a to pobyt pro 2 osoby v luxusním Spa hotelu Lanterna, v Beskydech, s polopenzí. Tak, kdopak bude ten šťastný a pojede s doprovodem na výlet? ;)

Spa hotel Lanterna se nachází v srdci panenské přírody, v blízkosti sjezdovky Razula, s nádherným výhledem do okolí. Hotel pak poskytuje dokonalé služby, vynikající gastronomii – jídla si můžete vychutnat i v místní zážitkové restauraci Vyhlídka, která každé dva měsíce mění degustační menu. Součástí hotelu je i výborně vybavené wellness centrum, kde nechybí sauny, bazén, pestrá nabídka masáží, nebo příjemná relax zóna s výhledem do přírody. Ubytovaní hosté mají v ceně nejen snídani, ale také večeři a kromě toho neomezený vstup do L-Spa a také do nedalekého Wellness Horal.

Zpátky ale k soutěži! V soutěžní otázce jsem se vás ptala, jak se jmenuje romantický pobytový balíček Spa hotelu Lanterna ideální pro páry? Správná odpověď zní: ROMANTICKÉ HÝČKÁNÍ
Více pak k celé soutěži ZDE

A kdo vyhrál? Vybrala jsem toho, kdo odpověděl správně jako 100. v pořadí.

A gratuluji:

PETŘE MIKOVÉ

Petro, ozvu se Ti do zpráv, ohledně zaslání Tvé výhry. :)

ODKAZ: RESORT VALACHY / web
ODKAZ: RESORT VALACHY / facebook

ODKAZ: SPA HOTEL LANTERNA / web
ODKAZ: SPA HOTEL LANTERNA / facebook