Soutěž o obličejové a tělový olej od PraváJá – vyhlášení vítězů

Je tady vyhlášení mé další soutěže! V té jste mohli vyhrát dva obličejové oleje a jeden tělový od značky PraváJá. Obličejový olej jsem si zamilovala i já – tak věřím, že budou výherkyně taky nadšené. Komu udělám radost? ;)

Obličejový olej dokáže s pletí skutečně zázraky – o tom jsem se přesvědčila už asi před dvěma lety. Proto jsem s nadšením uvítala možnost otestovat nový olej od značky PraváJá, se kterou mám dobré zkušenosti – zejména co se týká kvalitních výživových doplňků.

Vyzkoušela jsem obličejový olej heřmánek / levandule a je opravdu vynikající. Mimochodem, moji recenzi si můžete přečíst ZDE.

Oleje Pravájá jsou ručně dělané, ty nejcennější složky (esenciální oleje) jsou vždy obsaženy v maximálně možném množství pro skutečný efekt. Směs je bez jediné kapky syntetických složek, parfémů, GMO, konzervantů, parabenů a emulgátorů.  Oleje se netestují na zvířatech, což je pro mě taky hodně zásadní věc.

A teď k soutěži! V soutěžní otázce jsem se vás ptala, jaké další produkty značka PraváJá nabízí – je jich spoustu, např. výživové doplňky, proteinovou směs pro energii, vitamín C, miniDetox… Více pak k celým pravidlům soutěže ZDE.

A kdo vyhrál? Vylosovala jsem tyto tři výherkyně:

Obličejový olej růže / pelargonie získává:

VENDULA MIKULKOVÁ

Obličejový olej heřmánek / levandule získává:

KLÁRA JELÍNKOVÁ

Tělový olej získává:

KATEŘINA MEJSTŘÍKOVÁ

Gratuluji, ozvu se vám do zpráv ohledně zaslání výher!

Nabídku všech obličejových olejů od PraváJá si prohlédněte ZDE.

ODKAZ: PRAVÁJÁ / web
ODKAZ: PRAVÁ JÁ / facebook