Slevy v butiku KOCCA! -70% na vše

Milé dámy, opět mám pro vás zajímavou módní inspiraci – tentokrát z mého oblíbeného butiku KOCCA, který najdete v centru Brna, na České! Já tuto italskou značku miluji, je tak ženská a stylová! A pozor, aktuálně jsou tu slevy 70% na naprosto vše, tak toho využijte! :)

Řeknu vám, právě v oblečení značky KOCCA se budete cítit opravdu nesmírně žensky, půvabně a stylově. Mě si právě tato značka moc získala, věci nepostrádají „šmrnc“, skvěle sedí, jsou z výborných materiálů, zkrátka…tento brand mě opravdu baví.

V butiku KOCCA jsou aktuálně k dostání nejrůznější letní, ale i celoroční kousky, které užijete jak pro každodenní nošení, tak i pro více okázalé příležitosti – mimochodem, ty jejich šatičky, ty opravdu nemají chybu… :)

Mně si tu nejvíc vždy získají hlavně krásné halenky, košile a topy – i když v některých případech vypadají pověšené na ramínku jednoduše, oblečené jsou naprosto skvělé! Musím říct, že v každém případě se jedná o jedinečné a originální kousky, na které v jiných obchodech opravdu jen tak nenarazíte…

Mimochodem, super tu mají také džíny. Výborně sedí – obsahují elastan, jsou tedy lehce pružné, což mám sama moc ráda, džíny jsou pak nesmírně pohodlné.

Určitě tady omrkněte také elegantní a společenské kousky – které se mohou hodit i na denní nošení, do kanceláře. Mají tu skvělé kalhoty, košile, sukně – můžete si sestavit třeba zajímavý a originální kostýmek.

Na aktuální letní období tu už můžete vybírat i nejrůznější šatičky, sukýnky, nebo kraťásky – opět co kousek, to boží záležitost… :)

Super je, že všechny věci, které tu mají, jdou vzájemně výborně kombinovat – takže si tu můžete sestavit úplně celý outfit – a pozor – nejen to!

Nabízí tu totiž ucelenou řadu, která má totožné kousky pro nás, velké holky :) a také pro malé holčičky. Takže maminky malých princezen, můžete se tu svou dcerkou obléct zcela totožně! Taky dobré, ne? :)

A jak jsem uvedla v úvodu – nyní jsou v butiku KOCCA velké slevy, na absolutně vše, a to neuvěřitelných 70%, což se na výsledné ceně hodně projeví. Tak toho využijte a stavte se udělat si radost. ;)

Butik KOCCA najdete na České 26.

ODKAZ: KOCCA / facebook