Představuji: 3F by MORI!

Brno má další novinku, která potěší hlavně nás, milovníky sushi a japonských specialit! Na Jánské je totiž zbrusu nově otevřené bistro 3F by MORI! Co „3F“ znamená? Fresh fast food! Bistro otevřela restaurace MORI, která je v Brně v ohledu sushi a asijských specialit absolutní špičkou. Bistro 3F by Mori jsem navštívila, ochutnala a dnes mám pro vás svou reportáž. Hned na úvodu musím napsat – stojí to zde za návštěvu… :)

Sushi, japonské, korejské a vůbec, všechno asijské jídlo miluji – a to už řadu let. Je chuťově skvělé, pestré, exotické a co víc, hlavně zdravé a jak už asi víte, pokud pravidelně sledujete můj blog, cesta zdravého životního stylu je pro mě zásadní.

Kdykoliv mám tedy možnost, dávám si sushi, ale miluji i tradiční miso polévku, salát z mořských řas a další speciality, které k japonské kuchyni patří.
V Brně ráda zajdu na sushi a další dobroty právě do restaurace MORI na České, kde umí, alespoň dle mého pohledu, absolutně nejlepší asijská jídla v Brně. Mám to tady ráda, oceňuji čerstvé suroviny a také, netradiční, „fusion“ podání mnohých pokrmů.

I proto mě velmi potěšilo, že restaurace MORI plánuje otevření své druhé provozovny v Brně, která bude v konceptu trochu odlišná. Nebude se jednat o „klasickou“ restauraci, jako je tomu u MORI, ale půjde o bistro.

Nové bistro se jmenuje 3F by MORI – a jak jsem prozradila v úvodu, název znamená „fresh fast food“ – tedy zdravé a rychlé pojetí klasických fast foodů – což je samo o sobě super, něco takového totiž v Brně chybělo.

Bistro 3F by MORI najdete v centru Brna, na Jánské 454/11, dostupnost v rámci centra města je tedy vynikající.

Prostory bistra jsou designově jednoduché, čisté, korespondující s celkovým konceptem tohoto typu občerstvení.

Na výběr zde máte z celé řady již hotových sushi setů, salátů a dalších jídel, nebo si můžete nechat připravit to, na co máte právě chuť.
V ohledu bistra na jídlo nečekáte, vše je připraveno tak, že jíte v zásadě okamžitě.

Já si tu dala sushi set s lososem a salát z mořských řas, obojí bylo vynikající, přesně takové, jak bych si od tohoto jídla představovala.

Co také oceňuji – cenově je jídlo v bistru 3F by Mori přijatelné, ve srovnání s cenami v restauraci MORI mnohem levnější, což je také fakt, který mnoho lidí uvítá. Sushi a japonské speciality už tak nepatří mezi exotická a cenově poměrně nedostupná jídla – v 3F by MORI si můžete dopřát jídla špičkové kvality a úrovně za výborné ceny.

Za sebe, vřele doporučuji k návštěvě, věřím, že budete nadšení. Zkrátka, tomuto bistru držím palce a už teď vím, že právě sem budu chodit často a ráda. A jsem si jistá, že mnoho z vás také… :)

ODKAZ: 3F BY MORI / facebook