Skvělá akce na dioptrické brýle v optice Fénix v Kroměříži

Pokud můj blog sledujete pravidelně jistě víte, že vám čas od času přináším inspiraci z kroměřížské optiky Fénix. Mají tu skvělý sortiment brýlí a mimo to, poskytují zde také služby v ohledu profesionálního měření a kontroly zraku. Právě v optice Fénix probíhají aktuálně i jedinečné akce, a to jak na sluneční brýle, kdy platí na vybrané modely slevy až 80%, tak i na brýle dioptrické! Pokud nyní zakoupíte v optice Fénix dvoje obruby na dioptrické brýle, tak za druhý, levnější kus zaplatíte jen 50%! Tuto akci je skvělé využít i třeba v rámci rodiny, s partnerem, s dítětem, nebo s kamarádkou – rozhodně se vám to vyplatí! Sleva se týká i skel v brýlích a platí až do Vánoc!
V optice Fénix jsem vám pak pár krásných modelů dioptrických brýlí nafotila – ať máte inspiraci, z čeho tu můžete vybírat!

Optika Fénix nabízí skutečně velice pestrý sortiment brýlí – a to jak slunečních, tak i dioptrických. Brýle tu můžete vybírat i na sport, nechybí zde i krásné brýle pro děti… Zkrátka, optika Fénix je rozhodně v ohledu nabídky brýlí i služeb na špičkové úrovni.

Rovněž si zde můžete nechat profesionálně vyšetřit zrak zkušeným optometristou, o čemž jsem vám také psala… Disponují zde několika unikátní přístroji, kdy za zmínku stojí zejména Right Eye, speciální přístroj kontrolující vzájemnou spolupráci obou očí. O tomto typu vyšetření jsem se více zmínila v mé reportáži (ZDE) a do budoucna vám k přístroji Right Eye v optice Fénix napíšu i něco víc, stojí rozhodně za širší představení!

Tentokrát se chci zaměřit především na pestrou nabídku obrub na dioptrické brýle – pár jedinečných kousků jsem vám zde opět nafotila pro inspiraci. Jedná se o brýle od tří značek – od prestižního brandu Jimmy Choo, dále od značek Etnia Barcelona a Alain Mikli!

Právě brýle Alain Mikli jsou v ohledu designu skutečně zajímavé! Obruby jsou barevné, zdobené a často i ve velmi zajímavých a možná i trochu nezvyklých tvarech. Každopádně, tato značka je rozhodně pro milovníky lehké výstřednosti a extravagance. A já právě mezi tento typ lidí rozhodně patřím – proč i brýlemi nepodtrhnout výjimečnost vlastního vkusu, že? :)

Brýle – ať už sluneční, nebo dioptrické, si ovšem v optice Fénix vyberete i v klasických a velmi nadčasových designech.

Jak jsem již nastínila v úvodu, v optice Fénix aktuálně probíhají dvě zajímavé akce. O té první – slevách na sluneční brýle – jsem vám už psala, více ZDE. Na vybrané modely slunečních brýlí zde stále platí skutečně vysoké slevy, a to až do výše 80%!

Začátkem října pak v optice Fénix odstartovala další výjimečná akce, která se týká obrub na dioptrické brýle, a to i včetně skel.

Při zakoupení dvou kusů dioptrických brýlí platíte na druhý, levnější model jen 50% z ceny.
Tuto akci je fajn určitě využít, a to například i v rámci rodiny, pořídit si brýle můžete i s partnerem, dítětem, nebo s kamarádkou… Rozhodně se vám to vyplatí! Tato akce bude v optice Fénix probíhat až do Vánoc, takže – máte rozhodně dostatek času na to naplánovat si do Kroměříže výlet.

V optice Fénix vám také poradí s výběrem, doporučí vám takový model, který vám bude nejen slušet, ale i perfektně sedět. Je tu moc milý a vstřícný personál. :)

Optiku Fénix najdete v Kroměříži na adrese Riegrovo náměstí 179 / Dům Vogl.

ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / web
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / facebook
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / instagram