Inspirace – nová Ctnostná limitovaná kolekce od Paper Factory!

Také jste příznivci klasických papírových produktů, zejména bloků, sešitů, zápisníků…? Já osobně právě zapisování na papír miluji a i v dnešní technické době dávám přednost papírovému diáři, poznámkovému bloku… Věřím, že zapisováním na papír si člověk vytváří i své osobní deníky, vzpomínky, památky na celý život… Patříte i vy k těm, kterým zmiňované papírové produkty v životě rozhodně nechybí? Pak si určitě přečtěte můj následující článek! Již v minulosti jsem vás seznámila s brněnskými Papírnami Brno, které jsou mimochodem jedny z největších a nejdéle fungujících papíren v rámci celé České republiky. Loni pod hlavičkou Papíren Brno vznikla i velmi zajímavá a kreativní značka, Paper Factory! Ta před rokem představila kouzelnou Vesmírnou limitovanou sérii papírenských produktů. I letos Paper Factory uvedl na trh velmi vydařenou „Ctnostnou limitovanou kolekci“! Pokud si v ohledu oblíbených bloků, sešitů, zápisníků…i vy potrpíte na výjimečnost, je pro vás tato řada přesně tou pravou! Víc v následujícím článku…

Zápisky na papír, papírový diář, poznámkový blok…to všechno má v mém vlastním životě opravdu váhu a smysl. I když celá řada lidí přechází z „papírové klasiky“ k technickým vymoženostem, já tvrdím, že papírovému zapisovaní se nevyrovná nic.

Každý rok si vedu papírový diář, píšu si poznámkový blok, kam si zaznamenávám vše možné… Svoje zápisky nikdy nevyhodím, ale schovávám si je! S každým takovým popsaným diářem, sešitem…vzniká můj velmi osobní deník, plný vzpomínek, zážitků. Vše si ukládám a čas od času ráda listuji a vracím se v paměti zpět do minulosti.
Už jen to šustění papíru, fyzický kontakt s ním má takové kouzlo, všimli jste si toho také?

Zkrátka, papírové zaznamenávání nikdy zcela nevymizí, tím jsem si jistá!
I proto, chci vám představit – stejně, jako loni – velmi vydařenou, novou limitovanou kolekci sešitů, bloků a zápisníků brněnské značky Paper Factory!

Paper Factory vznikla coby „odnož“ brněnských Papíren Brno, o kterých jsem vám mimochodem i formou své reportáže nedávno psala
Cílem Paper Factory je nabízet lidem skutečně exkluzivní papírenské produkty v jedinečném a netradičním zpracování. Paper Factory má také svůj vlastní eshop, kde můžete vše koupit. 

Loni se svým vznikem kreativci z Paper Factory uvedli první limitovanou Vesmírnou kolekci deníků, zápisníků, sešitů… Kolekce byla výjimečná svým grafickým zpracováním, kvalitou a netradičním pojetím  – tato řada se setkala u zákazníků s mimořádným úspěchem. I já jsem vám právě tuto Vesmírnou edici na svém blogu představila!

Přesně po roce, nyní na podzim, pak Paper Factory uvádí v pořadí již druhou limitovanou kolekci – a opět se jedná o skutečnou exkluzivitu!
Jedná se o „Ctnostnou limitovanou řadu“ sešitů, bloků a zápisníků – opět ve zcela nezaměnitelném a krásném designu!

Jak už název této edice sám napovídá, jedná se o produkty, jejichž cílem je představit ty nejzásadnější hodnoty! A to hodnoty, které v současné době nejvíce vystihují nás, Čechy.
Jedinečně zpracované sešity, bloky a zápisníky tak v sobě skrývají emoce, radost a jsou podtržené i barevností, vždy v takovém odstínu nejvíce vystihujícím danou ctnost.

V sytých barvách tyrkysové, červené, fialové, modré a hořčičné tak nová Ctnostná limitovaná edice představuje sadu sešitů formátu A5, spirálových bloků ve stejném formátů a menších zápisníčků ve formátu A6. Každý tak může sáhnout jak po ctnosti,  která ho nejlépe vystihuje, nebo ke které má nejblíže a také po oblíbené produktu, do kterého si rád zapisuje.

Design vznikl pod rukama výtvarnice Moniky Klouzové, je v jednoduchém stylu, vždy s barvou vystihující danou ctnost a s nápisem dané ctnosti. Uvnitř na obálce je pak i jednoduchá kresba – motiv pro  danou ctnost.

A z jakých ctností můžete vybírat?
Nechybí mezi nimi samozřejmě Láska ztvárněná červenou barvou, modrá barva vystihuje Naději, fialová je Upřímnost, tyrkysová Svoboda a hořčičná Fantazie.

Každou z výše uvedených ctností najdete jak na sešitu A5, poznámkovém bloku A5 i zápisníku A6.

Pořiďte si k zápiskům takto stylový blok, sešit, zápisník… S vepsanou ctností vás bude inspirovat, bavit a třeba i vystihovat!
Mimochodem, právě tyto produkty mohou být i moc hezkým tipem na dárek… ;)

Kde limitovanou vesmírnou edici Paper Factory pořídíte?
Všechny tyto produkty jsou k dostání ve stále více papírnictvích po celém Česku, přehled všech partnerských prodejen, kde jsou výrobky Paper Factory k dostání najdete zde: https://www.paperfactory.cz/partnerske-prodejny

Vše je dostupné také přímo na webu Paper Factory, viz odkaz níže.

ODKAZ: PAPER FACTORY / web
ODKAZ: PAPER FACTORY / facebook
ODKAZ: PAPER FACTORY / instagram