Inspirace na jedinečné produkty z vesmírné řady od Paper Factory!

Na sklonku minulého roku jsem vám zde představila jednu velmi zajímavou brněnskou značku – PAPER FACTORY, která patří pod pro mnohé známé PAPÍRNY BRNO. Paper Factory nabízí designově i funkčně úžasně zpracované papírenské produkty v krásné limitované „vesmírné řadě“. V rámci té si můžete pořídit zápisníky, notesy, plánovače, diáře, nebo třeba i zápisník na sny. Některé z těchto jedinečných produktů vám blíž představím i ve svém následujícím článku – rozhodně totiž stojí za pozornost!

Obecně moc ráda píšu o brněnských značkách, navíc takových, které mají skutečně co nabídnout – a přesně takovým brandem je i Paper Factory, patřící pod PAPÍRNY BRNO. Paper Factory vás přesvědčí, že i papírenské produkty, jako jsou zápisníky, diáře, sešity, plánovače…mohou být zpracované jedinečně a originálně. Tak, že si je zamilujete a budete je opravdu rádi využívat.

Já jsem vám Paper Factory a její limitovanou vesmírnou kolekci už na svém blogu představila loni v prosinci, pokud vám můj článek unikl, najdete ho ZDE. Ve svém následujícím článku se chci zaměřit na několik opravdu výjimečných produktů ze zmiňované řady, které jsou nesmírně nápadité a věřím, že by mohly oslovit i vás!

Sama mám moc ráda veškeré papírové produkty typů zápisníků, diářů, notesů…jsem v tomto ohledu možná trochu „stará škola“, ovšem můj názor je takový, že klasické zapisování nic nenahradí, a to i v dnešní, do velké míry digitální době.
S každým zápisníkem, diářem, deníkem…do kterého si píšete, kreslíte, vytváříte totiž i své osobité dílo, které si můžete schovat a za čas se k němu vracet, vzpomínat, kochat se.

Zpátky k Paper Factory a limitované vesmírné edici – v rámci té najdete celkem 9 výrobků, design těchto produktů vznikl ve spolupráci s grafičkou Petrou Vávrovou. Inspirací pro design i celkové pojetí a koncept výrobků byl vesmír. Všechny sešity, kalendář, diář, notesy…mají krásně zpracované, barevné obálky s obrázky, určitě se budou líbit i vám.

Blíže bych vám chtěla představit hlavně tři zajímavé produkty – Lapač kosmonápadů, Intergalaktický diář 2022 a Plánovač týdenní mise.

Právě tyto tři výrobky jsou opravdu jedinečné, vnesou do vašeho života nejen řád a systém, ale můžete si do nich zaznamenávat i svoje myšlenky, nápady, projekty, inspirace…

Pro tyto účely je právě i Lapač kosmonápadů – malý zapisník, určený pro vaše zápisky, nápady a vize.

Každá stránka obsahuje několik řádků pro zapisování a je  zde i prostor pro kreslení obrázků, skic… Zkrátka, tento zápisník se rozhodně hodí, a to nejen kreativně založeným lidem. Může se stát nedílnou součástí vašeho plánování dnů, hodí se třeba i jako zápisník na cesty, kdy si tu zaznamenáte vaše zážitky, dojmy a vzpomínky.

Limitovaná vesmírná edice zahrnuje i Intergalaktický diář 2022 v krásném, luxusním provedení. Bude se hodit při plánování běžných denních aktivit, schůzek…

V diáři nechybí i údaje k mezinárodním svátkům, plánování každého dne si můžete zaznamenat na samostatnou stránku.

Osobně se mi moc líbí i Plánovač týdenní mise – jedná se o týdenní plánovač v kroužkové vazbě.

Hodí se pro plánování celého týdne, které vidíte přehledně na celé straně. Super pomocník i v rámci rodinného programu, kdy si zde můžete zapsat kroužky dětí, aktivity, které vás s rodinou v daný týden čekají…

Můj velmi oblíbený produkt je rozhodně Hvězdářův zápisník na sny. Je to unikátní zápisník určený pro zaznamenávání snů, každá stránka obsahuje řádky pro pojmenování snů, dále si zapíšete, o čem sen byl, jaké ve vás zanechal dojmy…

Zkrátka, jedná se o jedinečné produkty, které se mimochodem hodí i jako praktický dárek.

Kde limitovanou vesmírnou edici Paper Factory pořídíte?
Všechny tyto produkty jsou k dostání ve stále více papírnictvích po celém Česku, přehled všech partnerských prodejen, kde jsou výrobky Paper Factory k dostání najdete zde: https://www.paperfactory.cz/partnerske-prodejny

Vše je dostupné také přímo na webu Paper Factory, viz odkaz níže.

ODKAZ: PAPER FACTORY / web
ODKAZ: PAPER FACTORY / facebook
ODKAZ: PAPER FACTORY / instagram