Restaurace Re.SET v areálu Nové Zbrojovky – už jste ji vyzkoušeli?

O nové podobě areálu brněnské Zbrojovky jsem vám tu už psala – pravdou je, že právě toto místo získalo zcela novou koncepci, kdy cílem je nabídnout veřejnosti multifunkční a moderní prostor. Právě zde je i moc fajn restaurace Re.SET, která si rozhodně zaslouží, abyste ji znali. Stojí totiž za návštěvu – z mnoha důvodů! Ráno si tu dáte vynikající snídaně, nabízí tu domácí dezerty, občerstvení po celý den a v době obědů funguje v horní části restaurace kantýna, kde opravdu výborně vaří! Mimochodem – tato restaurace má i kapacitu na zajištění gastro servisu, stravování pro firmy, cateringů…pro firmy i veřejnost. Víc o restauraci Re.SET v následujícím článku!

Areál Nové Zbrojovky je opravdu zajímavým, jedinečným místem – které nabízí samozřejmě v ohledu zde sídlících firem mnoho pracovních pozic, nicméně – a co možná nevíte, je to zde otevřeno a přizpůsobeno také široké veřejnosti. Zkrátka – jste tu vítáni, i když zde nepracujete!

V areálu je opravdu super zázemí a mnoho možností vyžití. Důležitou informací je, že tu pohodlně a zdarma zaparkujete. Což v Brně už rozhodně není samozřejmostí!

Areál Nové Zbrojovky je rozsáhlý, je tu mnoho venkovních sportovních aktivit, krásné dětské hřiště…ano, je mi jasné, že počasí už není na venkovní aktivity ideální, ale – ať jste alespoň v obraze. ;)

Co zde rozhodně stojí za návštěvu – tak právě restaurace Re.SET Food. Ta je otevřena široké veřejnosti – a upřímně, právě v Židenicích moc dobrých restaurací (navíc s parkováním přímo u vstupu) není.

Restaurace Re.SET funguje od rána, kdy se sem můžete stavit na dobrou snídani. V nabídce jsou klasická a oblíbená snídaňová jídla, mezi která určitě patří míchaná vajíčka, anglické snídaně…

…dáte si tu i sladké snídaně – třeba palačinky, nebo jogurty. Zkrátka, pro každého něco.

Restaurace Re.SET má také vlastní cukrářku, která přímo pro restauraci připravuje domácí dezerty, makronky, cupcakeky…

V době obědů pak můžete v horní části restaurace navštívit kantýnu – denně zde vaří několik jídel, polévku, je zde i salátový bar – a sama můžu potvrdit, vaří opravdu moc dobře!

Po zbytek dne par restaurace funguje coby bistro – můžete navštívit třeba při procházce, ale stojí za to sem i zajet.

Těšit se zde můžete také na speciální svatomartinskou nabídku – bude se podávat kachní, nebo husí stehno, kachní kaldoun, jablečený štrůdl… Svatomartinská nabídka jídel zde bude od 9. do 12. listopadu.

Během podzimu a zimy si tu pak dáte také oblíbené nápoje „na zahřátí“ punč, nebo svařené víno…

Jak také zmiňuji v úvodu, restaurace má velkokapacitní kuchyni – jsou zde tedy schopni zajistit i cateringy na různé akce, nebo i stravování s dovozem pro firmy – tak ať o tom víte, protože v dnešní době zajistit firmě stravování není úplně jednoduché.

Určitě vyzkoušejte – restaurace Re.SET stojí za návštěvu!

Areál Nové Zbrojovky a restauraci Re.SET najdete v Židenicích na Lazaretní 925/9.

ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / web
ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / facebook
ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / instagram