Představuji: DEGI HANDMADE – obchůdek & eshop s autorskou kreativní tvorbou, dárečky a šperky!

Moc ráda vám zde představuji české designové značky – které nabízí zajímavé, originální věci, módu, dárky…zkrátka takové předměty, které jsou svým způsobem jedinečné a v běžných obchodech na ně rozhodně nenarazíte. Osobně je mi blízké, když i věci v sobě mají „kus duše“ – kterou jim dala třeba ruční výroba, milý nápis vystihující obdarovanou osobu, nebo i ruční kresba… Přesně takové věci nabízí pod svou značkou Degi Handmade i Denisa Chloupková. Obchůdek Degi Handmade najdete v Hustopečích, vše ovšem můžete vybírat i na eshopu www.degi.cz. Víc o této značce v následujícím článku!

Jak zmiňuji v úvodu, sama mám moc ráda věci, za kterými stojí nápaditý a kreativní člověk, který každému takovému předmětu „předá“ i kus sebe. K takové věci máte pak zcela jiný vztah, protože víte, jak a kým vznikla.

Obecně také podporuji českou tvorbu, designéry, módní návrháře, malíře…zkrátka všechny české autory, kteří se nebojí světu ukázat, co umí. A často v jejich rukou vznikají opravdu překrásné záležitosti, které je radost si pořídit.

I proto vám chci představit nesmírně inspirativní a kreativní slečnu, Denisu Chloupkovou, která pod svou vlastní značkou DEGI HANDMADE nabízí nádherné věci – ručně dělané šperky, náramky z minerálních kamenů, svíčky, dárkové předměty – třeba úžasné skleničky na víno s nápisy, nebo i trička s potiskem svých malovaných obrázků.

S Denisou jsem se potkala právě v jejím kamenném obchůdku v Hustopečích (najdete ho na Bratislavské 27) – a prohlédla jsem si pestrou nabídku všech těch úžasných věcí, které nabízí.

Za pozornost stojí i ručně navlékané náramky z minerálních kamenů – jsou zde v mnoha barevných provedeních a všechny jsou úžasné!

Oblíbené jsou i jednoduché provázkové náramky s malými přívěsky – s nápisy, či obrázky.

Právě náramky z minerálních kamenů jsou i skvělým tipem na dáreček! Denisa zde vyrábí a nabízí i stylové náramky určené na svatby – pro nevěsty, družičky…

Mimochodem, právě na svatby tu jsou i krásné svíčky, nebo i dárkový set určený právě pro nevěstu.

Zaujaly mě zde i skleničky na víno s nápisy – opět mohou být tipem na dárek!

Náramky pak Denisa vytváří a navléká také dle osobního přání – není problém přizpůsobit vše na míru, vašemu přání.

Hezkým tipem na dárek mohou být i svíčky – těch je zde také velký výběr. Ať už svíčky vonné, nebo s různými nápisy, které mohou potěšit obdarovaného.

Musím uznat, že Denisa naprosto nádherně maluje – a právě i její obrázky zdobí celou řadu předmětů. Moc krásná jsou i trička, právě s potisky zmiňovaných obrázků – pár jsem vám jich nafotila na sobě, ať je vidíte hezky v reálné podobě.

Součástí obchůdku je mimochodem i dílnička, kde Denisa spoustu věcí vyrábí – náramky, šperky, maluje zde obrázky…Můžete tak i nahlédnout, jak vše vzniká. ;)

Zkrátka, v obchůdku Degi pořídíte stylové a krásné věci – pro radost, tu vaši, nebo i někoho blízkého, na kom vám záleží.
Kamenný obchod Degi je otevřený úterý 13:00 – 17:00, středa 09:00 – 12:00, 13:00 – 17:00, čtvrtek 13:00 – 17:00. Vše si můžete také prohlédnout a rovnou objednat na eshopu www.degi.cz.

Kamennou prodejnu Degi najdete v Hustopečích, na adrese Bratislavská 27. Vchod je z boku modré budovy, obchůdek Degi pak najdete v 1. patře.

ODKAZ: DEGI HANDMADE / web, eshop
ODKAZ: DEGI HANDMADE / facebook
ODKAZ: DEGI HANDMADE / instagram