Reportáž: v kavárně J&T Café

Není to tak dlouho, co jsem vám na blogu psala o jedné zajímavé kavárničce, která rozhodně stojí za pozornost – a to jednak díky své skvělé poloze, ale i díky krásnému, jedinečnému prostředí a také, výborné nabídce. Jedná se o kavárnu J&T Café – já sem chodím opravdu moc ráda a dnes mám pro vás malou reportáž… Věřím, že vás inspiruje a také si do J&T Café uděláte cestu. ;)

Tuto kavárnu jsem vám představila nedávno na blogu (více ZDE). Můžu říct, že právě J&T Café je jednou z těch brněnských kaváren, která vám utkví v paměti a do které se budete rádi vracet.

Kavárna má, alespoň dle mého názoru, svoje zcela charakteristické a nezaměnitelné kouzlo. Je to určitě dané výjimečnými, designovými prostory, kde každý designový prvek má svůj jasně daný smysl, což se mi mimochodem moc líbí… :) Majitelé kavárny vám mohou dokonce říct k celému designu kavárny příběh, čímž si vás celý tento prostor jednoznačně hned více získá… :)

Osobně mám totiž ráda právě tyto věci, místa…“s příběhem“, která mají tím tak i něco navíc. Je to architektonicky velmi zajímavé místo, kdy tématem designu prostor jsou “hory a hvězdy” – více si o prostorách kavárny můžete přečíst ZDE.

Výborná je i poloha kavárny, jak jsem už zmínila v úvodu. J&T Café je v budově Trinity – stačí vyjít z Vaňkovky (východem u hraček Sparky’s) a kavárnu vidíte pár metrů po pravé straně. Právě ve Vaňkovce můžete i pohodlně zaparkovat, pokud jste tu autem.

Kavárna otevírá už v 7 hodin ráno, což také nebývá u mnohých kaváren zrovna obvyklé. Oceňuji také, že tu najdete naprostý klid a soukromí – je to tu ideální třeba na sjednání schůzek.

Určitě vás potěší i nabídka nápojového a jídelního lístku. Dáte si tu výbornou kávu, další nápoje, ráno pak snídaně, dezerty… Mimochodem, velice pestý je i výběr vín!

Teď, když je venku krásně, si můžete také sednout na zahrádku kavárny, která je taky moc příjemná… :)

Zkrátka, kavárna J&T Café rozhodně patří k mým brněnským nejoblíbenějším. Nabízí vše, co od dobré kavárny očekávám. A myslím, že i něco navíc… :)

Jak to v kavárně vypadá? Mrkněte na spoustu dalších fotek také do fotogalerie… :)

ODKAZ: J&T Café – web
ODKAZ: J&T Café – facebook