Reportáž: s dětmi v novém bowlingovém centru Bowling Brno!

Jestlipak víte, že máme v Brně zbrusu nové bowlingové centru Bowling Brno?! Jedná se o vůbec největší bowlingové centrum v České republice a sama musím uznat, je to tady opravdu nádherné. Nedávno jsem si tu byla zahrát se svými dětmi, pro které je to tady také výborně připravené. Mám pro vás dnes reportáž – věřím, že vás inspiruje. Pokud totiž nemáte zrovna program, nebo pokud hledáte super místo na oslavu, večírek, nebo jen setkání s přáteli, stojí to tady rozhodně za to!

Za každou možnost vyžití v Brně jsem opravdu moc ráda. Mám dvě malé děti a právě s dětmi trávíme celá rodina čas pokud možno aktivním způsobem. Vymýšlíme program – často na víkend, kdy můžeme být celá rodina spolu a navíc se dobře pobavíme – ideálně i sportem.

Proto mě moc zaujalo, když jsem se dozvěděla, že se v Brně otevřelo zbrusu nové bowlingové centurm Bowling Brno – byla jsem se tu sama podívat jen pár dnů po oficiálním otevření a řeknu vám, byla jsem z těch prostor unešená! Krásné, veliké, designově vyladěné centrum, kde si na své přijdou samozřejmě hlavně milovníci bowlingu, ale pozor – kromě toho jsou tu k dispozici i 4 beach volejbalové kurty, plánuje se venkovní dětské centrum a co víc, je tu i skvělá restaurace!

Mimochodem, já jsem vám už toto centrum dříve představila tady, na blogu – pokud vám můj článek unikl, najdete ho ZDE. Ovšem až nedávno jsem vzala děti a šli jsme si sem zahrát – moji kluci bowling milují a kdykoliv jsme někde, kde je možnosti si zahrát, tak toho hned musíme využít… :)

Bowling je totiž super sport, ke kterému rozhodně nepotřebujete dlouho trénovat, aby vám to „šlo“. Je to zábava pro všechny, bez rozdílu věku – samozřejmě, v bowlingu se hrají i turnaje (což máte mimochodem možnost i v tomto centru Bowling Brno), ale bowling si můžete zahrát i jen čas od času a rekreačně.

Nepotřebujete k tomu ani žádné vlastní vybavení, vše si v centru zapůjčíte – bowlingovou obuv a také kouli. :) Ovšem, pokud jste pravými bowlingovými nadšenci – tak pozor! V centru Bowling Brno je i speciální obchůdek, kde si můžete vybavení koupit a dokonce, vyrobí vám tu kouli s otvory na prsty – přesně pro vás. ;)

V centru Bowling Brno je celkem 20 drah – což je opravdu hodně. :) Je tu tedy spoustu místa pro mnoho hráčů. Dráhy jsou tu vybaveny tím nejmodernějším systémem, nad dráhami je umístěná velkoplošná LED obrazovka.

Co jsme tu nyní s dětmi opravdu ocenili – právě pro děti jsou dráhy vybavené mantinely, které se dle potřeby automaticky postaví – tak, aby dětem nepadala koule do žlábku – děti tak mají zaručeno, že vždy nějakou kuželku shodí, což je pro ně motivace a zábava. :)

Hlavně můj mladší syn (5 let) byl vždycky smutný, když se mu nedařilo a koule vždy směřovala jen do žlábku. Takto mají děti jistotu, že si zahrají a „půjde jim to“. :)

V bowlingovém centrum Bowling Brno najdete i krásnou, velkou restauraci, kde si můžete dát kdykoliv výborné jídlo, nápoje, nebo dezerty. Mimochodem – právě i díky restauraci je centrum skvělým místem pro pořádání nejrůznjších oslav, akcí, večírků, eventů… K restauraci pak patří i veliká zahrádka, kde je naprostý klid – opět ideální místo třeba na víkendový oběd.

V restauraci pak mí synové ocenili nádherné velké akvárium s mořskými rybičkami – plave tu i oblíbenec Nemo, což děti jistojistě uvítají. :)

Zkrátka – centrum Bowling Brno rozhodně stojí za pozornost, je to místo, které má co nabídnout, a to za každého počasí. Věřím, že tady budete nadšení, stejně tak, jako já s dětmi.

Koná se tu i mnoho zajímavých akcí, turnajů – sledujte FB centra, ať jste v obraze.

Na mnoho fotek z nového bowlingového centra Bowling Brno se podívejte do fotogalerie… :)

Bowling Brno najdete na ulici Líšeňská 4515/80.

ODKAZ: BOWLING BRNO / web
ODKAZ: BOWLING BRNO / facebook