Reorganizace šatníků s Katkou / Katkacademy!

Holky, určitě to samy dobře znáte – plné šatní skříně a přesto pocit, že absolutně nemáte co na sebe. Je to snad naše „ženské prokletí“, ze kterého se snad celý život nemůžeme dostat. Ovšem věřte, že ve skříni máme mnohé zcelé zbytečné kousky a naopak některé opravdové poklady, které jen nevíme, jak nosit. Není snadné se v tom zorientovat, vytřídit, co není potřeba a naučit se kombinovat jedinečné a nápadité outfity. Proto – je fajn svěřit se do péče někomu, kdo tomu rozumí! A o tom je můj dnešní článek. Svou šatní skříň jsem totiž svěřila sympatické Katce / Katkacademy, které se věnuje osobnímu stylingu, reorganizaci šatníku a asistovaným nákupům. Katka mi skříň vytřídila a pomohla sestavit fakt zajímavé outfity! Mrkněte na mou následující reportáž…

Pocit, kdy ráno stojíte před plnou šatní skříní a absoutně nevíte, co na sebe… To se stává asi nám všem, ženám. I když je váš šatník přeplněný, nevidíte v něm jedinou věc, ve které byste se cítila dobře.

Přitom, všechny se chceme oblékat hezky, stylově, nápaditě…ovšem, jen nevíme, jak na to. Mě samotnou móda baví, miluji vymýšlet zajímavé outfity, ovšem zcela upřímně, také často nemám nápady, co si obléct.

I proto jsem se rozhodla „svěřit do rukou“ stylistky Katky /na Instagramu ji můžete sledovat na profilu @katkacademy/.
Katku jsem právě na Instagramu začala před časem sledovat a její outfity, které vytváří a vymýšlí, mi byly hned od prvního momentu stylově opravdu blízké. Nepostrádaly kreativitu, styl, jedinečnou originalitu a ženskost. Opravdu mě bavily!

A Katka se mi před časem sama ozvala a domluvily jsme se, že mi doma pomůže vytřídit a zorganizovat šatník. Je to služba, kterou Katka pro klienty dělá asi nejčastěji. Cílem takové reorganizace šatníku je vyřadit kousky, které jsou zcela zbytečené – buď je nenosíte, nebo jsou už stylově zcela out… 

Naopak, Katka vám doporučí pořídit si věci, které vám třeba chybí a HLAVNĚ – pomůže vám vytvořit funkční šatník sestavený z kousků, které jsou vzájemně skvěle kombinovatelné. Uvidíte, že oblečení nepotřebujete moc – stačí pár kousků, ze kterých vytvoříte naprosto boží outfity!

O tom mě Katka přesvědčila i v případě mé skříně. Oblečení jsme společně třídily (ano, přiznávám, ze začátku mě to dost „bolelo“ zbavovat se některých věcí, ale pak jsem pochopila, že méně je opravdu někdy více) několik hodin a musím říct, že to byl skvěle strávený čas!

Katka mi ukázala pro inspiraci i pár super outftů složených z mých věcí – a já pochopila, že jsem měla ve skříni opravdu boží kousky!

Katka vám v rámci této služby může nachystat outfity z vašich věcí na každý den – takové, které nepostrádají styl a originalitu.
Pokud vám nějaké věci v šatníku chybí, můžete s Katkou vyrazit i na nákupy. Zkrátka, v ohledu módy se o vás dokonale postará!

Pro mě to celé bylo nesmírně přínosné a hlavně, mám teď pocit, že mám tolik skvělých věcí, které můžu nosit, vzájemně kombinovat a ladit! A pokud si nebudu jistá, vím, že Katka je na telefonu a poradí mi.

Určitě doporučuju! Katku můžete kontaktovat přes její Instagram – odkaz níže – a domluvíte se na všem. ;)

ODKAZ: KATKACADEMY / instagram