Novinky v butiku VIMINI

Brněnské butiky se s příchodem podzimu plní novinkami – a abyste měli přehled, pravidelně vám v tomto směru přináším inspiraci. ;) Dnes z obchodu Vimini na Dvořákově ulici. Mají tu krásné kabáty, bundičky, košile a topy, ale i dokonalé šaty z autorské kolekce Vimini, ty opravdu stojí za pozornost! Víc v následujícím článku se spoustou fotek…

Móda je mým velkým koníčkem a i já v ohledu módních novinek v Brně ocením jakoukoliv inspiraci. Pokud jste na tom stejně, určitě mrkněte na můj článek! Chci vám představit krásné nové kousky z butiku Vimini – a myslím, že je určitě o co stát!

Nabídka v butiku Vimini je totiž opravdu pestrá – ať už sháníte oblečení pro běžné denní nošení, nebo pro slavnostní příležitost.

Právě pro okázalé příležitosti jsou jako dělané jedinečné hedvábné šaty z autorské řady Vimini – šaty navrhuje a nechává šít Míša Holecová z Vimini. ;)

Tyto šaty jsou opravdu dokonalé, nesmírně ženské, mají krásné střihy a budete se v nich cítit božsky! Jsou v univerzální velikosti, jsou tedy nositelné pro velikost S-L.

Co je na nich také skvělé, tak jsou šité pouze po jednom kusu. Majitelka daného modelu tak má zaručenou svou vlastní originalitu.

Některé z těchto šatů se ovšem dají nosit i pro běžné nošení, vypadají skvěle třeba s koženou bundou!

Dále v butiku Vimini teď najdete další jedinečné kousky – třeba tuto roztomilou vestičku z umělé kožešiny, která je ovšem tak heboučka!

Zaujala mě i tato bunda v tmavě modré barvě, je vypasovaná a dobře sedí.

Super jsou i různá saka, koženkové bundy – pro podzimní období také fajn věci!

Navíc, Míša Holecová módě rozumí, bude se vám tu ochotně věnovat a určitě vám pomůžete najít takový kousek, ve kterém se budete cítit božky. ;) Zastavte se sem, určitě si něco hezkého vyberete! ;)

Butik VIMINI najdete v Brně na Dvořákově ulici 14.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie!

ODKAZ: VIMINI / facebook