Novinky v pfb Concept Store – Hugo Boss & zbrusu nová kolekce bot Karl Lagerfeld

Kam v Brně pro opravdové módní poklady? Jednoznačně do pfb Concept Store na Panskou! Mají tu fakt krásné věci od mnoha značek zvučných jmen. ;) A abyste měli o novinkách zde přehled, nafotila jsem vám pro inspiraci opět pár kousků, které si vaši pozornost rozhodně zaslouží. Víc v následujícím článku!

Pokud si potrpíte na jedinečnou módu, značkovou a originální, je pro vás pfb Concept Store v Brně na Panské tím pravým místek k nákupům. Mají tu opravdu úžasné věci, mezi kterými si rozhodně vybere – každý! A to nejen vy, dámy, ale super oblečení tu pořídí i pánové a dokonce tu vyberete i pro děti.

Já jsem vám tu nedávno nafotila opět pár kousků z řad novinek, které tu teď aktuálně najdete. Novou kolekci od značky Hugo Boss jsem vám už představila nedávno, tentokrát jsem vám nafotila ještě jeden nový outfit od této značky a mimo to, hlavně pestrou novou kolekci botiček od značky Karl Lagerfeld!

Co se týká outfitu od Hugo Boss – jsou to příjemné teplé podzimní šaty, v jednoduchém stylu, z pleteniny s podílem vlny, velice příjemné a hlavně, teploučké! Pod ně vezmete punčochy, legíny, nebo klidně i džíny – a vždy to bude vypadat perfektně.

Naprosto boží je ovšem tato kožená bunda, zcela upřímně, lepší jsem na sobě snad neměla. Je z měkoučké kůže, na těle dokonale sedí a hlavně, je v lehce prodloužené délce, což ji dělá zcela výjimečnou. Já se v ní cítila opravdu skvěle.

Střihově je to typ „křivák“ a ruku na srdce, právě takový kousek oblečení by v šatní skříni neměl chybět žádné z nás.

Botičky Karl Lagerfeld, to je také láska na první pohled! Z nové kolekce si můžete vybrat stylově jednoduché tenisky…

…nebo tenisky výraznější, barevné a designově možná lehce výstřední.

Super jsou i vysoké podzimní boty, na šněrování, budou určitě moc pohodlné.

A pokud si potrpíte na podpatky, tak musíte mít tyto boty! Jsou vysoké, elegantní a sexy. Skvělé jak k šatům, tak i ke kalhotům.

Tak co říkáte, krásné věci, že? :)

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie…

pfb CONCEPT STORE najdete v Brně na Panské 12.

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / facebook
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / instagram