Recenze a doporučení – ošetření Zdravá krása v centru ViaRa Salve

O zdravotnickém centru ViaRa Salve vám tu píši poměrně často – toto centrum totiž nabízí opravdu velmi zajímavou a pestrou škálu služeb určených primárně pro prevenci a celkovou podporu našeho zdraví. Sympatické také je, že každému klientovi zde připraví a sestaví terapie přesně na míru. Já tu nedávno vyzkoušela jedinečné pleťové ošetření s terapií jménem „energetický facelift“. Jedná se o neinvazivní, speciálně vyvinutou masáž obličejových partií, jejímž cílem je zpevnění pokožky, její vypnutí a také anti-age efekt. Víc v následujícím článku!

Jak jsem vám tu už psala, zdravotnické centrum ViaRa Salve najdete nyní na nové adrese, v centru Brna na Masarykově 25. Víc o celém portfoliu služeb „nové ViaRy“ jste si mohli přečíst v mém předchozím článku – ZDE.

Na zdravotnickém centru ViaRa Salve je mi velmi blízký a sympatický obecný přístup ke zdraví – aplikují zde jak postupy klasické medicíny, tak i ty alternativní – což je dle mého názoru naprosto skvělé. I alternativní cesty léčby, nebo prevence, jsou v dnešní době uznávané a hlavně, dokáží skutečně pomoci.

Centrum ViaRa Salve nabízí opravdu pestrou škálu služeb, kdy cílem je jak zlepšení našeho zdravotního stavu, tak samozřejmě i prevence – na tu bychom také neměli zapomínat. Kompletní seznam služeb ve Viara Salve si pak prohlédněte na jejich webu – ZDE.

Já jsem zde již několik procedur a terapií vyzkoušela, o některých jsem vám již psala – a jednu velmi zajímavou proceduru vám představím i dnes. Jedná se o speciální ošetření pleti kombinované s unikátní obličejovou masáží – tato terapie se jmenuje „Zdravá krása„. O co přesně jde?

Zdravá krásato je skutečně velmi příjemné ošetření, terapie – jehož pointa spočívá v kombinaci klasického kosmetického ošetření se speciální obličejovou masáží, s tzv. energetickým faceliftem.

Na úvod chci zmínit, že se jedna o neinvazivní ošetření. Jeho efektivita spočívá v kvalitně provedeném kosmetickém ošetření (s použitím špičkové produktové řady) a také pak v samotném energetickém faceliftu. Jedná se o speciální techniku, kdy kosmetička, respektive terapeutka provádí velmi jemnou masáž obličejových partií, kdy lehkým tlakem působí na přesně stanovéné body.

Tyto body ovlivňují celou řadu faktorů, včetně kompletního stavu naší pleti. Celkově ošetření má pak vliv i na elasticitu pleti, zlepšuje stav pokožky, eliminuje akné, pigmentace, efekt můžete cítit pak i v rámci celého těla, kdy můžete vnímat uvolnění napětí, energetické osvěžení.

Ošetření jsem v centru ViaRa Salve rovněž absolvovala, je velmi příjemné – neskutečně jsem si během té hodinky odpočinula.
Samotné kosmetické ošetření paní kosmetička volí dle typu vaší pleti, podle toho vybírá i produkty – pracuje s kosmetikou značky Larens.

Po kosmetické proceduře pak následuje zmiňovaná terapie – „energetický lifting“. Je to velmi jemná, tlaková masáž na konkrétní body, kdy působením na body dochází k příznivým vlivům na pokožku.

Energetický lifting se provádí nejen v partiích obličeje, ale také na krku, či dekoltu.

Ošetření „Zdravá krása“ je nejen velmi příjemné, ale věřím, že i účinné. Bezprostředně po ošetření byla pokožka krásně vypnutá a hladká – a efekt přetrvává stále, i několik dnů poté. Dámy, rozhodně vyzkoušejte! ;)

Centrum ViaRa Salve nově najdete na Masarykově 25 (vchod v průchodu).

ODKAZ: VIARA SALVE / web
ODKAZ: VIARA SALVE / facebook
ODKAZ: VIARA SALVE / instagram