Centrum pro vaše zdraví – ViaRa Salve! Nyní na nové adrese!

O zdravotnickém centru ViaRa Salve jsem vám na svém blogu v minulosti již několikrát psala. Právě toto centrum nabízí opravdu pestrou škálu služeb zaměřených primárně na péči o naše zdraví. Na centru ViaRa Salve je mi moc sympatické, že zde veškeré terapeutické postupy přizpůsobují konkrétním potřebám daného člověka. A co je také velmi zajímavé, kombinují zde metody a postupy jak klasické, tak i alternativní medicíny. Zkrátka, věřím, že v ohledu péče o naše zdraví tu najdeme všichni to nejlepší. Navíc, centrum ViaRa Salve je nyní na nové adrese, na Masarykově 25 – jsou to krásné, nové a velmi vzdušné prostory! Jaké služby zde konkrétně nabízí? Dozvíte se v následujícím článku…

Upřímně, sama se v ohledu péče o zdraví své, ale i své rodiny, snažím jít „cestou zdravého rozumu“. Neodmítám zcela postupy klasické medicíny, ale osobně jsou mi vždy bližší i způsoby léčby alternativní cestou. Zkrátka, vždy se dívám na to, aby daná péče a léčba byly co nejefektivnější a samozřejmě a hlavně – bez nežádoucích a vedlejších účinků na naše zdraví.

A přesně tak k péči o naše zdraví přistupují také ve zdravotnickém centru ViaRa Salve. O tom jsem vám v minulosti na blogu už psala – sama se osobně velmi ztotožňuji s postupy a celkovou filozofií, kterou tu zastávají.

Je mi také sympatické, že veškeré terapie, léčby, ale i doplňky stravy, či výživové preparáty vždy každému člověku vyberou a sestaví na míru, dle individuálních potřeb. Dostanete zde tu nejlepší možnou péči, efektivní a šetrnou zároveň.

Jak jsem zmínila v úvodu – a což je sama o sobě velice důležitá informace – centrum ViaRa Salve najdete nyní na nové adrese, a to na Masarykově 25.
Centrum se nachází v krásných nových prostorách, které jsou proti těm předchozím mnohem větší, vzdušnější a celkově ve velmi moderním a stylovém designu.

Zkrátka – jsem si jistá, že se vám zde bude líbit a že čas, který zde strávíte, pro vás bude příjemným.

Co vás asi také zajímá – tak portfolio nabízených služeb. Zmíním vám je jen okrajově a do budoucna vám je jednotlivě představím podrobně, zaslouží si totiž rozhodně více pozornosti.

Naprosto jedinečná je zde fototerapie – ta je využívána mimo jiné pro léčbu i regenaraci. Jedná se o naprosto bezpečnou metodu, která je efektivní v mnoha ohledech péče o zdraví, navíc má i estetické účinky. Fototerapie navíc nemá žádné negativní účinky.

Fototerapie probíhá v zařízení, které je vzhledem velice podobné soláriu, nicméně pokožce nedává opálení. Působením jedinečného spektra světelného záření pak dochází k příznivým vlivům na pokožku, ale i celé tělo (světlo proniká i hluboko pod pokožku).

Velmi zajímavá služba, kterou jsem tu i sama absolvovala, je celková diagnostiku těla, kdy jsou zde schopni detekovat nejrůznější choroby, viry, bakterie…
Cílem této diagnostiky je odhalit problém, zkonzultovat jej a najít, doporučit další postup pro jeho odstranění. Navíc vám zde sestaví i specifickou terapii pro řešení dané obtíže.

V novém centru ViaRa Salve nabízí také v rozšířené formě fyzioterapii – která dokáže efektivně řešit obtíže pohybového aparátu.

Mimo to zde navíc provádí akupresurní stimulace, infuzní terapie a speciální a specifické masáže páteře…vše tu vychází z moderních trendů celostní, ale i východní medicíny.

Velmi zajímavou novinkou jsou bylinné napářky – určené pro ženy, které trápí problémy gynekologického charakteru. Tyto terapie dokáží efektivně řešit menstruační obtíže, urologické problémy, jsou vhodné například i při obtížích s otěhotněním.

Nově zde nabízí i zvukovou lázeň – což je efektivní terapie pro stimulaci mysli a mozku obecně.

A já se moc těším, až tu vyzkouším i speciální relaxační masáž hlavy ACCESS BARS! O tom vám ale určitě také napíšu.

Ať už řešíte nějaký zdravotní problém, nebo chcete zlepšit stav imunity, či myslíte na prevenci – v centru ViaRa Salve jste rozhodně na tom správném místě! Postarají se zde o vás skvěle – tím si můžete být jistí. Sama vám jejich péči vřele doporučuji!

Centrum ViaRa Salve nově najdete na Masarykově 25 (vchod v průchodu).

ODKAZ: VIARA SALVE / web
ODKAZ: VIARA SALVE / facebook
ODKAZ: VIARA SALVE / instagram