Představuji: salon H.a.p.i.!

O salonu H.a.p.i. jsem vám na svém blogu už psala – a to v souvislosti se skvělou pedikúrou, která je tu opravdu na špičkové úrovni. Ovšem, v salonu H.a.p.i. můžete využít i celou řadu dalších služeb – kosmetická ošetření, lash lifting, laminaci obočí, nebo epilaci. Pokud hledáte salon s opravdu kvalitními službami, zkuste právě H.a.p.i., já jsem tu pokaždé nadšená! 
Mimochodem, salon H.a.p.i. nabízí i cenově zvýhodněné vánoční poukazy se slevou až 50%, které mohou být i vhodným dárkem pod stromeček. Víc v následujícím článku!

Poukazy lze uplatnit na jakékoliv zde nabízené služby. 

Jaké jsou ceny zvýhodněných poukazů?
Poukaz na služby v hodnotě 500 za 450,-
– 1000 za 800 – sleva 20%
– 1500 za 1050 – sleva 30%
– 2000 za 1200 – sleva 40%
– 4000 za 2000 – sleva 50%

Salon H.a.p.i. najdete v Brně na Minské 18. – já jsem vám tento salon už představila právě v souvislosti s pedikúrou, na které jsem zde byla už několikrát.
A mohu vám zcela upřímně potvrdit, že lépe provedenou pedikúru jsem v Brně ještě nezažila! Slečna Iva, která v salonu H.a.p.i. pracuje, je neskutečně precizní a svou práci dělá skvěle a poctivě. A to je znát. :)

Co se právě pedikúry týká, tu zde slečna Iva dělá kombinovanou, tedy jak mokrou, tak suchou. Přesný postup vždy přizpůsobuje stavu nohou každého z klientů, můžete si tak být jistí, že dostanete tu nejlepší možnou péči.

Součástí je samozřejmě i lakování – používá zde buď shell lack, nebo gel lak, záleží, co si přejete.

Na pedikúru bychom měli chodit pravidelně, a to během celého roku. Navíc, pedikúra je v salonu H.a.p.i. samozřejmě zcela bezbolestná, naopak si ošetření užijete a strávíte tu příjemný čas.

Já si do salonu H.a.p.i. na pedikúru zašla nedávno a opět jsem byla naprosto spokojená. Zároveň mohu potvrdit, že vám nožky vydrží hezky upravené skutečně dlouho.

Jak zmiňuji v úvodu, v salonu H.a.p.i. Iva nabízí mimo pedikúru i další služby, o kterých musíte vědět! Zajít si sem můžete na profesionální kosmetické ošetření, peeling… Iva pracuje s kvalitní lékařskou kosmetikou Medik8 a ošetření opět vždy přizpůsobuje stavu pleti každého z klientů.

Já se sem brzy chystám na laminaci obočí, tento způsob úpravy je dnes velmi vyhledávaný – obočí získá přirozený vzhled, pěstěný tvar a vydrží díky fixaci krásné i několik týdnů. O laminaci obočí v salonu H.a.p.i. vám jistě brzy napíšu!

Další ze služeb je pak i lash lifting – pracuje se pouze s vašimi vlastními řasami a speciálními gely, díky kterým se řasy natočí a získají tak požadovaný tvar.

Díky této proceduře jsou řasy krásně zahuštěné, natočené a stále vypadají velmi přirozeně. I tuto službu se zde chystám vyzkoušet!

Do salonu H.a.p.i. pak můžete zajít také na epilaci voskem Lycon. Epilaci provádí na mnoha partiích těla.

Služby v salonu H.a.p.i. jsou opravdu na špičkové úrovni a za sebe vám tento salon vřele doporučuji. Navíc, salon má krásné prostory, kde se budete cítit vždy moc příjemně.

Nyní můžete v salonu H.a.p.i. zakoupit také vánoční dárkové poukazy za zvýhodněné ceny – poukazy lze uplatnit na jakékoliv zde nabízené služby. 

Jaké jsou ceny zvýhodněných poukazů?
Poukaz na služby v hodnotě 500 za 450,-
– 1000 za 800 – sleva 20%
– 1500 za 1050 – sleva 30%
– 2000 za 1200 – sleva 40%
– 4000 za 2000 – sleva 50%

Salon H.a.p.i. najdete v Brně na Minské 18.

ODKAZ: SALON H.a.p.i. / web
ODKAZ: SALON H.a.p.i. / facebook
ODKAZ: SALON H.a.p.i. / instagram