Představuji: nový obchod se šperky české designérské tvorby – MOOYYY

V brněnské Olympii najdete zajímavou novinku – obchůdek MOOYYY, který nabízí nádherné šperky v minimalistickém designu od několika českých designérů. Šperky jsou to stylově opravdu kouzelné a v ohledu designu jiné, výjimečné – věřím, že se budou líbit i vám. Já jsem v obchodě MOOYYY pořídila spoustu fotek – mrkněte pro inspiraci v mé následující reportáži!

Obchod MOOYYY je v brněnské Olympii otevřený chvíli, od letošního září a rozhodně si zaslouží, abyste i vy o něm věděli. Šperky, které zde nabízí, jsou totiž opravdu nádherné, precizně, ručně zpracované a co je navíc také sympatické, tyto šperky jsou z dílny několika českých designérů a autorů.

Značka MOOYYY má své obchody v rámci České republiky již  v Praze, Českém Krumlově a nově nyní i u nás, v Brně. Věřím, že mnozí již šperky MOOYYY znáte – třeba právě z výše uvedených měst, nebo i z eshopu www.mooyyy.cz, kde můžete rovněž vybírat a nakupovat.

MOOYYY – to jsou opravdu nádherné šperky převážně v jednoduchém, minimalistickém designu. Pod značkou MOOYYY své šperky nabízí několik českých autorů a designérů. Ve všech případech se jedná o velmi kvalitní a ruční zpracování.

Šperky MOOYYY jsou stříbrné, pozlacené – v matné, či lesklé úpravě, nádherné jsou i šperky z černého rhodia, nebo šperky z lávových kamenů.

Aktuálně MOOYYY nabízí šperky od sedmi českých designérů a autorů.
Šperky MOOYYY jsou v ohledu designu do velké míry inspirované jógou, přírodními materiály – šperky tak vychází i z jógové symboliky.

Mimo stříbrné šperky tak MOOYYY zahrnuje ve své portfoliu i nadčasové šperky z perel, lávových kamenů, s použitím semen posvátného stromu Rudraksha.

MOOYYY nabízí ucelené autorské řady šperků – za pozornost stojí autorské kolekce SENSO, CHIA a RUDRA předních českých designérek Lucie Koldové, Mirky Talavaškové a Anny Steinerové.

Další kolekci pro MOOYYY připravila designérka Natalie Vicenová – jedná se o řadu šperků pojmenovanou ELEMENTS – tyto šperky jsou ve svém designu inspirované védskou filozofií a čtyřmi elementy – Zemí, Vodou, Ohněm a Vzduchem.

Jedinečnou kolekcí minimalistických šperků je pak ORIGAMI, za kterou stojí autorka Nalatie Vicenová. Šperky jsou inspirované jemným japonským uměním skládání papíru.

V roce 2020 pak pro MOOYYY navrhla svou kolekci CHAMPAGNE uznávaná Anna Marešová.

Šperky MOOYY jsou opravdu dokonalé, mně samotné je právě tento minimalistický design velmi blízký, mám ráda jednoduchost a čistotu stylu. Přesně takové jsou právě i šperky MOOYYY – zastavte se do Olympie, zamilujete se! ;)

A mimochodem – právě i šperky MOOYYY mohou být jedinečným a originálním dárkem k Vánocům!

Obchod Mooyyy najdete v Brně v OC Olympia.

ODKAZ: MOOYYY / web, eshop
ODKAZ: MOOYYY / facebook
ODKAZ: MOOYYY / instagram