Vánoční inspirace od české značky GLASSOR

Mám pro vás kouzelnou vánoční inspiraci – na dekorace a hlavně, na české, skleněné vánoční ozdoby od značky GLASSOR. Tyto ozdoby jsou vyráběné podle tradičních postupů zpracování skla a jsou opravdu úžasné. V sortimentu Glassor je nespočet druhů, barev, velikostí…klasických i neobvyklých vánočních ozdob – mrkněte na eshop www.decor-by-glassor.cz, věřím, že tak krásné ozdoby nikde jinde nenajdete. A navíc – podpoříte českou značku s mnohaletou tradicí, což je samo o sobě také skvělé. Víc v následujícím článku!

Věřím, že už jistě všichni doma připravujete vánoční dekorace a chystáte se na toto nejkrásnější období v roce. I u nás doma už vládne vánoční atmosféra – moje děti se Vánoc každoročně nemohou dočkat a tak výzdobu už máme patřičně připravenou. :)

Co se dekorací i vánočních ozdob na stromeček týká, každoročně pořizujeme pár novinek – a nejinak tomu je i letos, kdy jsem vybrala pár krásných dekorací, adventní kalendář a také vánoční ozdoby od české firmy GLASSOR

Tato značka má již mnohaletou historii, kdy navázala na tradiční zpracování skla u nás – to se datuje mimochodem až do 13. století! A obecně, výroba skla v České republice má i ve světovém měřítku symbol špičkové kvality a je i celkově spjatá s naši kulturou.

A právě tradiční, skleněné, ručně vyráběné vánoční ozdoby na stromeček jsou i jedním z nejvýraznějších symbolů českých Vánoc. Tyto ozdoby už patří i k rodinným pokladům, dědí se z generace na generaci – a věřím, že mnozí máme doma i velmi cenné kousky, které patřily třeba i vašim předkům.

Sama miluji právě tyto české ozdoby, které jsou vkusné, precizně, ručně zpracované – každý kousek je originál. A tyto tradiční české ozdoby nabízí v široké nabídce firma Glassor.

Skleněné ozdoby české značky GLASSOR jsou ručně vyráběné, kdy každá ozdoba je vyfouknutá a malovaná jednotlivě, výsledkem je jedinečný a zcela originální design. Ozdoby tu vznikají tradiční cestou, v několika fázích.

Nabídka na stránkách GLASSOR je opravdu neuvěřitelně pestrá – najdete tu širokou škálu ozdob v mnoha barvách, designech a stylu provedení. Koupíte tu ozdoby jak v tradiční podobě, tak i v té moderní – záleží, v jakém duchu má váš vánoční stromeček vypadat.

Nejtypičtějšími produkty jsou skleněné koule různých průměrů, ale také špice, zvonečky, srdce a mnoho dalších tvarů a forem.
Můžete si tu nechat vyrobit i skleněnou ozdobu na stromeček s ručně malovaným jménem, úžasné jsou i různé luxusní ozdoby, kdy až neuvěříte, jak něco tak krásného lze vůbec vyrobit – navíc ručně.

Já pro náš letošní stromeček vybrala zbrusu novou špici z kolekce „Mrazivá něžnost“ – tyto ozdoby jsou v luxusním provedení, zdobené kamínky, skleněnými kapkami. Jsou kouzelné!

Na náš stromeček si letos pověsíme i baňku z kolekce „Jmelí a cesmína“ – tyto baňky v zelených, bílých a červených barvách jsou v jednoduchém designu, inspirované přírodními symboly Vánoc – větvičkami jmelí, jehličí a cesmíny.

Kouzelná je i kolekce „Zlatý příběh“ – za mě asi nejkrásnější řada! Vybrala jsem baňku s kresleným divočákem – je pro mě určitým symbolem k oblíbené vánoční reklamě, jistě budete vědět, jakou mám na mysli. :)

Kromě ozdob pak na eshopu Glassor najdete i další vánoční doplňkový sortiment, háčky na ozdoby, vánoční řetězy, dárkové krabičky…ale i vánoční dekorace, svícny…

…nebo adventní kalendáře! My tu letos vybrali kalendář, který naplníme dobrotami – pro naše milované pejsky, Jeníčka a Mařenku.

Vánoční ozdoby Glassor pro mě vystihují to pravé, české a tradiční kouzlo Vánoc, které by mělo zůstat zachované. Podívejte se na stránky GLASSOR – věřím, že si ty nádherné ozdoby a další dekorace také zamilujete!

ODKAZ: GLASSOR / web, eshop
ODKAZ: GLASSOR / facebook
ODKAZ: GLASSOR / instagram