Psí salon v nové prodejně SUPER ZOO!

Nedávno jsem vám zde psala o nové prodejně chovatelských potřeb – o Super Zoo, kterou najdete v OC Futurum. Jedná se mimochodem o vůbec největší obchod s chovatelskými potřebami v Brně! Součástí této prodejny je i krásný salon pro pejsky, kde můžete nechat své čtyřnohé miláčky upravit – vykoupou je zde, ostříhají, upraví drápky… Psí salon jsem nedávno navštívila s mými pejsky, Jeníčkem & Mařenkou. Já byla ze služeb a hlavně, příjemného a empatického chování paní, která se o mé pejsky starala, opravdu nadšená. Jeníček s Mařenkou si nechali ostříhat drápky, tvářili se tedy u toho všelijak, ale kdo má pejsky tak ví, že stříhání drápků je pro ně „život ohrožující zákrok“. :))) Každopádně, pejskaři – salon zde vám moc doporučuji, prostředí krásné, čisté, fajn je i hezká čekárna, kde si můžete dát kávu… Mrkněte na mou následující reportáž!

Pokud máte pejsky, zvláště ty pořádně chlupaté, určitě nějaký ten psí salon čas od času navštěvujete. Proto věřím, že vás osloví i můj následující článek – v nové brněnské prodejně chovatelských potřeb v OC Futurum, v Super Zoo, mají totiž i krásný salon pro pejsky, kde vašeho miláčka ostříhají, upraví mu drápky, vyčistí anální žlázky, zkrátka poskytnou tu vašemu pejskovi opravdu prvotřídní „servis“. :)

Já jsem vám už o této nové prodejně Super Zoo psala – můj článek najdete ZDE.

Obchod je to skutečně obrovský, najdete zde naprosto vše, co by vaši mazlíčci mohli potřebovat, nebo co by jim udělalo radost. :) Dokonce – jedná se o vůbec největší chovatelské potřeby v Brně! V nabídce je tu více než 8.000 produktů, mimo to tu prodávají i živá zvířátka.

Velkou zajímavostí této prodejny je i PSÍ SALON! Pejska tu předem objednáte a můžete ho nechat upravit, ostříhají mu tu drápky, vykoupou…zkrátka, pejsek tu dostane tu nejlepší péči a moc si to určitě užije! 

Salon má krásné prostory, součástí je i profesionální vana na pejsky, stůl na stříhání a úpravu pejsků, jsou tu i kotce, kde na vás pejsek může počkat…

Já jsem tento psí salon navštívila s mými psy, Jeníčkem a Mařenkou – jsou to sice naháči a poměrně bezúdržboví psi, nicméně i oni potřebují ostříhat drápky a nějaká ta koupel čas od času taky není na škodu. :)

Opravdu jsem zde ocenila moc milý a empatický přístup paní, která se o mé pejsky starala. Nebývá to všude samozřejmostí – paní dobře věděla, že se pejsci bojí a stříhání drápků je pro ně stresující. Chovala se k nim moc mile, což je rozhodně při takové práci důležité.

Do psího salonu v prodejně Super Zoo je dobré se předem objednat / číslo naleznete na webu, viz odkaz níže. Salon funguje bez omezení provozu (v návaznosti na současnou situaci u nás), takže tu bývá poměrně plno. :)

Nicméně jak budete mít svůj čas rezervovaný, nebudete muset čekat, pejsek si to tu určitě užije. A můžete mu tu rovnou koupit i nějaké dobroty za odměnu – za statečnost. :)

SUPER ZOO najdete v Brně na Lesné na Okružní 5, nyní nově i v OC Futurum, kde je největší prodejna chovatelských potřeb v Brně a dále pak ve Šlapanicích.

ODKAZ: SUPER ZOO / web, eshop 

ODKAZ: SUPER ZOO / facebook
ODKAZ: SUPER ZOO / instagram