Představuji: JASO SHOP – obchod s nejširším výběrem alkoholických nápojů v Brně!

Častými tématy článků na mém blogu jsou zajímavé nové služby, restaurace, kavárny, nebo obchody v Brně – a o jednom takovém místu vám chci napsat i dnes. Na Vinohradech, na ulici Žarošická, se před asi měsícem otevřela specializovaná prodejna JASO SHOP, nabízející opravdu obrovskou a pestrou škálu alkoholických nápojů. Seženete tu přes 300 druhů piv – zahraniční speciality a také tuzemská piva – i od menších řemeslných pivovarů, nabízí tu i více jak 100 druhů sudových piv, mají širokou nabídku exkluzivních rumů a dalšího tvrdého alkoholu. Mimo to tu koupíte vína – i stáčená, nabízí i dárkové sety a mimo to, můžete si tu zapůjčit (nebo i koupit) výčepní zařízení… Zkrátka, v ohledu alkoholických nápojů je tato prodejna rozhodně tou nejlépe vybavenou v Brně. Víc informací & fotek v mé následující reportáži…

V Brně máme další zajímavou novinku – asi před měsícem se na Vinohradech, na ulici Žarošická 16, otevřela specializovaná prodejna JASO SHOP, s nejširší nabídkou alkoholických nápojů – v ohledu právě alkoholu tu seženete opravdu vše, a to i velké exkluzivity!

Tento obchod je opravdu skvěle vybavený – ať už dáváte přednost pivu, vínům, rádi ochutnáte výjimečné rumy, giny…to vše tu seženete.
Mimochodem – vybrané druhy kvalitního alkoholu jsou i dobrým dárkem, takže i v tomto směru si tu můžete vybrat, opravdu tak pestrý sortiment na jednom místě jinde v Brně nenajdete.

Obchod potěší v první řadě milovníky piva! Piva tu nabízí až 300 druhů! Koupíte tu oblíbené značky, dále zajímavá zahraniční piva – za pozornost stojí například belgické značky…

Mimo to je zde i široká nabídka piv z menších řemeslných craft pivovarů – i tyto speciality se u nás těší velké oblibě. Pokud tedy rádi ochutnáváte zajímavá a piva, na která v běžných obchodech rozhodně nenarazíte, tady si rozhodně vyberete.

Mimo lahvová piva tu pořídíte i piva sudová, a to více jak 100 druhů! Vaše oblíbené pivo v sudu je zde možné i objednat – s dodáním již druhý den.

Pivaře pak jistě potěší i možnost zakoupení, nebo i zapůjčení výčepního zařízení. To je poslední dobou velice žádané – a to i vzhledem k současné situaci u nás, kdy jsou hospody a restaurace uzavřené. Na domácí akce, grilování, zahradní party…jsou právě tato výčepní zařízení, pípy…opravdu skvělé!

Mimo pivo v obchodě JASO SHOP koupíte samozřejmě i další druhy alkoholu – oblíbená jsou zde i vína. Vína tu mají lahvová, zahraniční i z regionálních menších vinařství…

…a mimo to, nabízí zde i 24 druhů vín stáčených, která jsou kvalitní a výhodná také cenově.

Pořídíte zde i oblíbená prosecca, kvalitní šampaňská vína, a to i od věhlasných a známých brandů. I ta jsou mimochodem skvělým tipem na dárek!

Opravdu široký výběr je v JASO SHOPu i exkluzivních rumů, vodek, ginů a dalšího tvrdého alkoholu.

Doplňkovým sortimentem obchodu jsou pak i pochutiny k vínu, různé nakládané speciality, káva, sladkosti, nebo mražená jídla na gril, steaky…
Koupíte zde i limonády, nealko vína a další nápoje – a to třeba i pro děti. Mimochodem, v obchodě je kompletní nabídka oblíbené značky Ovocňák! :)

V ohledu dárků tu je možné zakoupit mnoho typů dárkových kazet, buď už hotových – ke konkrétním příležitostem, nebo vám tu připraví dárkové balení podle vašeho přání. Do dárkových balíčků je možné přidat mimo alkohol i další sortiment obchodu – pochutiny, kávu, nebo další dárkové předměty.

Výhodou je pak i možnost parkování přímo před obchodem – váš nákup si můžete pohodlně naložit do auta, což je také fajn. :)

Zkrátka – pro nákup alkoholických nápojů – piva, vína, dárkových balení, tvrdého alkoholu…je tento nový obchod v Brně rozhodně tím nejlépe vybaveným! Musíte znát! ;)

Obchod JASO SHOP najdete v Brně na Vinohradech, na ulici Žarošická 16, v OD Spáčil.

ODKAZ: JASO SHOP / facebook
ODKAZ: JASO SHOP / instagram