Tajemství výběru dokonalého pánského spodního prádla: trojice základních vlastností

Mohlo by se zdát, že výběr pánského spodního prádla není žádná věda. Ale opravdu víte, podle čeho vybrat ty správné boxerky, trenýrky, slipy anebo třeba i tanga? Záleží jak na výběru správného materiálu, tak i na velikosti. A samozřejmě je důležité vzít v potaz i to, jak se muž v prádle cítí a zda mu je pohodlné. Zkrátka a dobře, existují určité atributy, podle kterých se dá vybrat to nejlepší pánské spodní prádlo. Jaké to jsou a jaké druhy spodního prádla sluší jakým typům mužů? To se dozvíte v následujících řádcích.

Jak vybrat pánské trenýrky

Oblíbeným kouskem pánského šatníku jsou trenýrky. Proč? Jsou pohodlné, nikde neškrtí a neomezují v pohybu. Trenky jsou určené pro všechny typy postav. Preferují je zejména muži, kteří mají rádi svobodu a pohodlí. Ale i při výběru trenýrek se mohou muži dopustit několika chyb. Pokud zvolí špatnou velikost, trenky se jim budou pod oblečením kroutit a vytvářet nevzhledné hrboly a vypoukliny.

Druhou důležitou zásadou je materiál. Pro trenýrky je nejtradičnější materiál čistá bavlna, někdy kombinace bavlny a elastanu – a do popředí oblíbenosti se začíná dostávat i bambus. Ten má antibakteriální vlastnosti a dokáže regulovat teplotu.

Je libo pánské boxerky

Boxerky se dělí na ty s dlouhými a krátkými nohavičkami. Vysokým mužům lichotí dlouhé nohavičky, menším mužům naopak ty kratší. A ano, vybírat typ spodního prádla pro muže se dá i podle postavy. Důležitá je také správná velikost spodního prádla. A i u boxerek dbejte na výběr materiálu. Ideální jsou boxerky vyrobené ze směsi bavlny a elastanu, který jim propůjčí požadovanou pružnost. A samozřejmě je důležité zvolit i správnou velikost: ideální boxerky nesmí nikde škrtit, ale nesmí být ani moc volné.

Někdo rád slipy

A své místo si mezi pánským spodním prádlem stále udržují i slipy. Ty sice nesluší každému, ale někteří muži na ně nedají dopustit. Nejlépe padnou pánům, kteří mají objemnější stehna a slipy z jejich figury vytváří dokonalého Adonise. U slipů je důležité dbát na to, aby perfektně padly tam, kde mají, ale zároveň nikde netlačily a nic neutlačovaly nebo nebyly volné.

Barva je důležitá

Už jsme si vyjasnili, že u všech druhů pánského spodního prádla záleží na tom, z jakého materiálu je vyrobeno a zda má odpovídající velikost. Tanga jsme vynechali, neboť ty bývají součástí hlavně dámských rozluček se svobodou a neuplatňují se na ně pravidla s pohodlím a materiálem.

U pánských tang naopak platí, že čím šílenější, tím lepší. Flitry a další blyštivé motivy jsou u nich vítány. U ostatních druhů prádla je na výběr z pestrých možností. Někdo si potrpí na eleganci a volí pouze bílé, šedé a černé boxerky, jiní dávají přednost kostkám, proužkům a barvám. Výběr barvy spodního prádla vypovídá o tom, jaký jste člověk. Nebojte se proto vyjádřit svou osobnost prostřednictvím svého oblečení, i toho, které vidí jen málo lidí.

Stejně stylové můžou být i pánské ponožky. Spousta mužů sází na klasiku v podobě jednobarevných, nejčastěji černých ponožek, nicméně můžete je sladit i se svým barevných spodním prádlem, a vybrat si pestrobarevné ponožky s různými vzory.

Skvěle padnoucí střih dokáže zlepšit den

Znáte ten pocit, když si na sebe oblečete libovolný kus oblečení a ten je natolik pohodlný, že zapomenete na to, že na sobě vůbec nějaké oblečení máte? Přesně tenhle pocit byste měli zažívat každé ráno, když si oblékáte spodní prádlo. Mělo by být vaší druhou kůží. Podle toho poznáte, že nosíte velikost i materiály, které jsou perfektní. Proto se nebojte být při výběru spodního prádla důslední.

Velikost spodního prádla pro muže, stejně tak i materiál ze kterého je prádlo vyrobené, jsou klíčové vlastnosti, podle nichž se dá vybrat to nejvhodnější.

 

Zdroj obrázku 1: {Volodymyr TVERDOKHLIB} / Shutterstock.com

Zdroj obrázku 2: {javier lus} / Shutterstock.com

Zdroj obrázku 3: {Vladiri} / Shutterstock.com

Zdroj obrázku 4: {Yevhenii Kornieiev} / Shutterstock.com