Inspirace na dárky pro maminku

I když Den Matek už byl – pokud jste zapomněli, udělejte mamince radost i teď!
Den matek je jedním z mých oblíbených svátků v roce. :) Jednak jsem sama maminkou a vždy mě moc potěší a dojme, když si na mě mí synové vzpomenou, natrhají mi kytičku, nakreslí obrázek… A ráda pak udělám radost i své milované mamince, se kterou máme krásný vztah a moc si toho vážím. :) Potěšte i vy svou maminku, zaslouží si to! Jak? Inspirací vám může být i můj následující článek…

Den matek je svátkem, na který by nikdo z nás neměl zapomínat. Každý máme svou maminku, milovanou osobu, která nás provázela, či provází životem. Je to jeden z našich nejbližších lidí, který nás bezmezně miluje a chce pro nás vždy jen to nejlepší.

Proto bychom měli právě v tento den mamince naši náklonnost vyjádřit, vzpomenout si na ni, popřát ji, poslat a darovat kytičku, nebo i milý dáreček. I mě samotnou moc potěší, když mi moji synové v tento den popřejí, většinou mi natrhají a přinesou kytičku, nakreslí obrázek… Jsou to ty krásné chvíle, kdy jsem opravdu šťastná, že jsem maminkou a vážím si toho, jak úžasné mám děti.

A pokud jste náhodou mamince popřát zapomněli – můžete to napravit, kdykoliv!

Čím maminku potěšit? Možností je samozřejmě celá řada – já pro vás vybrala tipy na pár dárečků, se kterými chybu určitě neuděláte!

Velký výběr věcí, které se zaručeně hodí, najdete na Notino.cz – krásný dárek ke dni matek může být třeba parfém, kosmetika, exkluzivní vonná svíčka, nebo i dárkové balíčky!

Já pro svou maminku vybrala coby dárek třeba tuto svíčku WoodWick Lavender & Cedar. Svíčky jsou obecně oblíbeným dárkem, potěší snad každou ženu. :) A právě značka WoodWick je za mě naprosto úžasná!

Svíčky Woodwick mají jedinečný, stylový design, na výběr máte opravdu z pestré nabídky mnoha vůní. Já pro maminku zvolila levandulovou vůni s cedarovými tóny, věřím, že se jí bude líbit. :) Navíc, svíčky WoodWick při hoření vydávají zvuk praskajícího krbu, což vám doma vykouzlí úžasně hřejivou atmosféru. :)

Skvělým tipem na dárek pro maminku je samozřejmě také parfém! Já pro maminku vybrala parfém Stella McCartney Stella – je to jedinečná vůně, ideální pro zralé, sebevědomé ženy.

Parfémy Stella McCartney jsou obecně velmi ženské, líbivé – naprosto ideální právě coby dárek ke Dni matek!

Milým dárkem pro maminku pak může být i její oblíbené dekorativní kosmetika, pečující kosmetika, nebo  kosmetické doplňky – třeba kosmetické štětce!

Notino nabízí svou vlastní kolekci štětců, Notino Luxe Collection – štětce jsou balené v dárkové kazetě, s  luxusním pouzdrem a jako dárek jsou přímo ideální! :)

Všechny výše uvedené produkty koupíte na Notino.cz.