Novinky v obchůdku IvaDekor

Opět mám pro vás článek plný inspirace na krásné bytové doplňky a dekorace z obchůdku IvaDekor! Je zde mnoho jedinečných novinek, za pozornost stojí krásné věci z Indonésie, ale i český porcelán, svíčky, nebo dekorace na terasu, balkon, nebo zahradu… Inspirujte se v mém následujícím článku se spoustou fotek! ;)

O obchůdku IvaDekor vám tu píšu často, mají tu totiž tolik krásných věcí! A neustále tu přibývají novinky, které si zaslouží, abyste o nich měli také přehled.

Obchod IvaDekor určitě mnozí znáte, najdete jej už na dvou místech, v Brně na Horově a také v Kuřimi na Tišnovské ulici.
Já jsem vám nedávno nafotila spoustu jedinečných věcí pro inspiraci v brněnském obchodě. Co tu aktuálně najdtete?

Obchod je doslova nabitý novinkami a krásnými věcmi. Ať už hledáte milý dárek pro někoho blízkého, nebo sháníte jedinečnou dekoraci k vám domů, určitě si zde vyberete. :)

Mě tu na první pohled hned zaujaly krásné věci z daleké Indonésie. Je to opravdu výjimečné zboží, věřím, že takové kousky se stanou opravdu úžasným a designovým doplňkem každého interiéru.

Obzvlášť úchvatné jsou tyto lampy – jsou vyrobené z kusů naplaveného dřeva, mají je zde ve dvou velikostech. Až budu jednou zařizovat nový interiér, toto je přesně ten styl, který by se i mně doma líbíl. :)

Ze zboží z Indonésie tu pak mají další krásné dekorace, doplňky, vše v přírodním stylu, ze dřeva, v kombinaci s kovem, sklem… Opravdu nádhera!

Úžasné tu jsou i doplňky a dekorace určené do exteriéru – na zahradu, balkon, terasu… Ať už to jsou třeba roztomilá krmítka pro ptáčky…

…nebo krásné lucerny, ty jsou třeba na balkon přímo jako dělané!

V obchůdku IvaDekor pořídíte krásný český porcelán a sklo. Mají tu v tomto směru opravdu velký výběr, ať už dáváte přednost jednoduchému stylu, nebo naopak tomu více zdobenému.

Já tu miluji i tyto designové skleničky z recyklovatelného plastu od německé značky Koziol! Mnohé mají vtipné a výstižné nápisy, na zahradní party, nebo grilovaní, jsou přímo jako dělané! ;)


Pořídíte zde i mnoho svíček – mají tu hodně novinek od oblíbené značky WoodWick, dále spoustu produktů od značky Millefiori – krásné jsou třeba malé difuzéry s automatickým uvolňováním vůně.

Radost vám udělají i nejrůznější dekorační sošky, postavičky, nástěnné dekorace…zkrátka, je tu z čeho výbírat. :)

Obchod IvaDekor najdete v Brně na ulici Horova 16 a také v Kuřimi na Tišnovské 270, vedle známého železářství Staprop.

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook

ODKAZ: IVADEKOR / instagram