Kadeřnictví Jacob & The Stylers opět v provozu! A mají tu pro vás skvělé akce!

Zcela upřímně – úplně nejvíc jsem se v ohledu vládních omezení těšila, až opět otevřou kadeřnictví! A věřte nebo ne, naposledy jsem u kadeřníka byla loni v září… :) Hrůza, co vám budu povídat! :) A protože své vlasy roky nesvěřím nikomu jinému, než kadeřníkům v kadeřnictví Jacob & The Stylers, opravdu poctivě jsem čekala, až kadeřnictví opět zahájí provoz. A konečně jsem se dočkala! :) Den před smluveným termínem jsem si zašla na test a po dlouhé době moje vlasy opět dostaly „refresh“, o jakém jsem snila. A protože toto kadeřnictví vám doporučuji už mnoho let, chci vám napsat o skvělých akcích, které tu teď mají – ceny mají zvýhodněné pro nově příchozí zákazníky, nabízí slevy pro studenty a celkově mají širokou škálu služeb, které tu teď můžete využít. Čtěte dál!

Ruku na srdce, návštěvy kadeřníka jsem se už nemohla dočkat… Sice vlasy nechávám růst a delší délka mi až tolik nevadila, ale potřebovala jsem zakrýt pár šedivých vlasů (kterých už bylo mnoho na to, abych je vytrhla, jako dřív… :) a také, zarovnat konečky, obnovit barvu a celkově dát vlasům opět styl.

Už roky chodím v Brně pouze do kadeřnictví Jacob & The Stylers – najdete na Dvořákově ulici a opravdu jsem kadeřníkům zde „věrná“ – mám k nim naprostou důvěru a vím, že se tu o mé vlasy vždy perfektně postarají, a to jak v ohledu barvení, přelivu, tak i stříhání – stříhá mě přímo Jakub Budínský a co se týká mých požadavků a představ, jsme zcela „na stejné vlně“.

Takže – po skoro roce, hurá! Moje vlasy opět dostaly styl, tvar a novou barvu. A já pevně doufám, že už takto dlouhou pauzu bez kadeřnického „zásahu“ nebudu muset podstupovat. :)

V úvodu vám píšu, že v kadřnictví Jacob & The Stylers mají zajímavé akce pro nové zákazníky i pro studenty – o co se přesně jedná?

Důležité info na úvod – v Jacob & The Styler stále přijímají nové klienty! I když je toto kadeřnictví opravdu to TOP v Brně, stále mají volné kapacity na nově příchozí klienty.
A právě pro nové klienty mají i super akci „Nový klient“, která zahrnuje barvu / přeliv + střih, za zvýhodněnou cenu 1600 Kč. Akci nelze využít na služby jako je balayage nebo melír.

Super akci mají i pro studenty! Studentům nabízí střihy s výhodou 20 % z ceny dolů. Tato akce platí u kadeřníků  Jakuba a Khamise, a to vždy v týdnu od pondělí do čtvrtka. V případě zájmu o využití akce ji stačí zmínit při objednání.

Mimo kadeřnické služby pak v salonu nabízí i další procedury a úpravy našeho zevnějšku, které rozhodně oceníte – a věřím, že po tak dlouhé době obzvláště!

Můžete si sem zajít na kosmetiku – pracují s exkluzivní značkou Éminence Organic, která nabízí produkty v top bio kvalitě.
Mimo kosmetiku tu dělají i úžasnou pedikúru, manikúru – pracují s luxusní značkou O.P.I.

Využijte toho a běžte pro svůj zevnějšek něco udělat! Stojí to za to – a po tak dlouhé době obzvláště! :)

Salon Jacob & The Stylers najdete v Brně na Dvořákové 10.

 

ODKAZ: JACOB & THE STYLERS / web
ODKAZ: JACOB & THE STYLERS / facebook
ODKAZ: JACOB & THE STYLERS / instagram