Piknikové koše z vinárny & kavárny Protože můžu

Musím vám napsat o jedné úžasné novince, skvělé službě, kterou nabízí vinárna & kavárna Protože můžu. Tu najdete v centru Brna na Starobrněnské 12. Právě tato kavárna nově nabízí možnost zapůjčení stylových piknikových košů, do kterých si můžete vybrat vynikající dobroty. A pak – hurá na piknik! Vyrazit můžete třeba na piknikový oběd v centru Brna, na Špilberk, nebo do Denisových sadů, nebo si piknikový koš můžete půjčit s sebou kamkoliv, třeba i na celý víkend! Víc o této super službě v následujícím článku…

Zajít si s přáteli, nebo rodinou na piknik, sedět na dece v trávě, dát si něco dobrého…to je přece samo o sobě úžasné a nevšední zpříjemnění dne. Navíc i v ohledu současné situace u nás, kdy restaurace, bistra a kavárny nefungují v běžném provozu a nemůžeme si tu posedět.

I proto přišla nová brněnská kavárna & vinárna Protože můžu s touto jedinečnou novinkou!
Mimochodem, kavárnu Protože můžu jsem vám již na svém blogu představila – více se dočtete v mém článku ZDE.

Kavárna & vinárna Protože můžu se nachází na Starobrněnské 12, v historickém domě, který byl postaven v době gotiky již někdy po roce 1300, následně byl dostavován a přestavován.
V závěru loňského roku se v tomto místě otevřela velmi útulná, stylová kavárna s vinárnou Protože můžu – prostory jsou opravdu nádherné, s citelným dotekem dávné historie domu. Zkrátka, je to tu přímo jako dělané právě na posezení u vína, se sklenkou likéru, či na dobrou kávu. Ke kavárně patří i stylová zahrádka, kde si už nyní můžete posedět a dát si něco dobrého!

Zpátky k nové službě – možnosti zapůjčení piknikových košů!
Zcela upřímně, něco takového nám v Brně opravdu chybělo. Možností, kam v centru vyrazit na piknik je nespočet – je tolik hezkých míst, kde si můžete sednout v přírodě a dát si něco dobrého! Zajít na piknik můžete třeba do parku u Špilberku, do Denisových sadů, nebo do jakéhokoliv jiného parku. Ovšem, jak píšu v úvodu, piknikový koš si můžete zapůjčit i s sebou domů, na výlet – jednodenní, nebo je možné si koš zapůjčit i na více dnů, třeba i na celý víkend.

Jak tato služba funguje?
Je to jednoduché – stačí sledovat Facebookové stránky Protože můžu. Zde najdete informace k zapůjčení košů a také k tomu, jaké dobroty si do koše můžete vybrat. Tato nabídka se aktualizuje vždy 1x za 14 dnů.

Vyberete si typ a velikost koše – koše jsem viděla a jsou opravdu nádherné, všechny! Jsou to stylové piknikové koše, které jsou plně vybavené – každý koš obsahuje nádobí – talířky, skleničky, misky, příbory, dále pak i ubrousky, pytlíky na odpadky a špinavé nádobí… Zkrátka, nic vám během pikniku nebude chybět!

Dále si do koše vyberete jídlo – vybíráte z celkem čtyř položek – A, B, C, D.
A – slaná jídla – sendviče, obložené bagety, talíře s dobrotami – sýry, uzeniny, pršuty…
B – sladké varianty – panacotty, brownies, palačinkové špízy…
C – ovoce, nebo zelenina.
D – pochutiny, chipsy, sladké nebo slané oříšky…

Vyberete si také nápoje – víno, prosecco, domácí limonádu…

Všechny jídla do košů v kavárně připravují sami – pečivo mají z oblíbené pekárny William Thomas, sýry z Farmy Pálava, pršuty z pršuterie Chovaneček… Koš jsem si také zapůjčila a potvrzuji, že vše chutnalo přímo výborně!

Ideální je objednat si koš pár dnů předem, v krajní variantě vám zvládnou připravit koš i den předem. Objednávat koš můžete buď osobně přímo v kavárně Protože můžu na Starobrněnské, telefonicky, přes zprávy na FB Protože můžu, nebo na email proc@protozemuzu.com 
Je možné si ke koši také zapůjčit deku na sezení. Dokonce si tu můžete ke košům půjčit i deskové nebo karetní hry!

Navíc, dostanete kartičku, kde sbíráte za zapůjčení košů nálepky. U každého 7. zapůjčení máte slevu 100,-

Musím také říct, že cenově je tato služba skvělá. Víc info k cenám, typům košů, jídlům…na FB Protože můžu.

Tak co říkáte, super věc, že? Určitě vyzkoušejte, za sebe vám vřele doporučuji!

Kavárnu Protože můžu najdete v centru Brna na Starobrněnské 12.

ODKAZ: PROTOŽE MŮŽU / facebook
ODKAZ: PROTOŽE MŮŽU / instagram