Představuji: voňavý svět parfémů Parfums Seasons

Dnes mám pro vás článek plný voňavé inspirace! Ráda bych vám totiž představila jeden zajímavý brněnský obchod & eshop s parfémy, kde mají super výběr a hlavně, také super ceny! Obchod se jmenuje Parfums Seasons a myslím, že si rozhodně zaslouží pozornost. Co přesně nabízí se dozvíte v mém dnešním článku a reportáži. ;)

Věřím, že každý máme nějaký svůj oblíbený parfém, kterému jsme věrní už celou řadu let, ovšem, i přes to není od věci seznamovat se s vůněmi novými. Sama návštěvy parfumerií miluji, vydržím dlouho testovat nové vůně a ráda hledám nějakou zajímavou, která mi „sedne“. :)

Možností, kde koupit parfémy, je jistě celá řada, já vám ovšem chci ale napsat o jednom zajímavém brněnském obchodu & eshopu, kde je skvělá nabídka a hlavně, fajn ceny. ;)

Nedávno jsem se dozvěděla o obchodě Parfums Seasons, který má kamennou prodejnu v Brně na Nových sadech 24, ovšem provozují i eshop. Kamenná prodejna je ale určitě výhodou, můžete si zde parfémy vyzkoušet, vybírat nové, mají tu i krásné dárkové kazety… A super také je, že tu pohodlně zaparkujete. ;)

Perfums Seasons nabízí celou řadu známých vůní od mnoha zvučných brandů, které jsou ve světě parfémů již oblíbenými stálicemi.
Najdete tu ovšem i parfémy od méně známých značek, které jsem tu také zkoušela a musím říct, že některé vůně jsou velice zajímavé!

Tím, že se jedná o obchod pouze s  parfémy, tak se vám tu v tomto směru budou i odborně věnovat. :) Dokáží vám doporučit, najít to, co by vám mohlo vonět. Kromě parfémů tu ovšem mají i doplňkovou kosmetiku a dekorativní produkty.

Zaujaly mě tu také tzv. „niche“ vůně – jsou to výraznější, silné parfémy, které vydrží vonět opravdu velmi dlouho. Některé připomínají i typicky arabské vůně, kořeněné, s dřevitými tóny.

Pokud ovšem máte rádi klasiku, tak mě tu potěšila obrovská nabídka známých a ikonických vůní – jsou to ty parfémy, které se už po mnoho let těší obrovské oblibě…

Ať už to jsou vůně například od Karla Lagerfelda, Moschina, Chloé…

…nebo oblíbený Boucheron, Miu Miu…

Zkrátka, věřím, že si zde tu svou vůni rozhodně najdete a vyberete. ;)

Jak jsem také napsala v úvodu, mají tu velmi přijatelné ceny, které jsou ve srovnání s velkými parfumeriemi často o hodně nižší. 
V případě některých vůní je zde cena nižší i v řádě stovek korun, což je už opravdu rozdíl – chce to také sledovat i jejich eshop, kde najdete nejrůznější zajímavé, voňavé, výhodné nabídky. ;)

Kamennou prodejnu parfému Parfums Seasons najdete v Brně na adrese Nové sady 24, objednávat můžete ovšem i přes eshop, viz odkaz níže.

Na více fotek z obchodu Parfums Seasons mrkněte také do fotogalerie. ;)

ODKAZ: PARFUMS SEASONS / eshop
ODKAZ: PARFUMS SEASONS / facebook
ODKAZ: PARFUMS SEASONS / instagram