Představuji: návrhy a realizace interiérů Volfová – design

Dnes mám pro vás opět další článek v mé rubrice DESIGN! A věřím, že potěší hlavně vás, kdo aktuálně řešíte, nebo plánujete realizaci interiérů, hotelů, kanceláří nebo jen potřebujete pomoct s  dekorováním. ;) Pokud si totiž sami nevíte rady, nebo hledáte, kam pro zajímavé a designové doplňky, dekorace a další vybavení, mám tu jeden zajímavý tip! Chci vám totiž představit showroom Volfová – design, kde se návrhům a realizacím interiérů věnují doslova od A do Z! Víc informací a hlavně, fotek, v mé reportáži. ;)

Vybavit a dekorovat interiér, to je doslova výzva! Sama jsem už několikrát za život něco podobného řešila a řeknu vám, pokud se v tomto oboru nepohybujete, nebo pokud vám i chybí jakákoliv inspirace, je rozhodně lepší svěřit se do rukou odborníkům. Ti vám pak pomohou vytvořit a také zrealizovat přesně takový interiér, který bude přesně podle vašich představ. ;)

Takže, pokud je něco takového pro vás aktuální otázkou, chci vám dnes představit shoroom Volfová – desing, kde se návrhům a realizacím interiérů věnují. Tento showroom najdete ve Znojmě, na Zámečnické 15 – a věřte, z Brna jste tu raz dva, nebo můžete využít službu on-line. Vše řešíte v pohodlí Vašeho domova. 

Showroom Volfová – design tu má Lucie Volfová, která se věnuje právě návrhům a realizacím interiérů a má v tomto směru opravdu bohaté zkušenosti.
Ve svém showroomu má pro své klienty připravené nejrůznější vzorníky látek, tapet, podlah…zkrátka vše, co je potřeba pro vytvoření krásného a útulného domova.

Také řeší otázku profesionálního aranžování předmětů pro fotgrafie.Zkrátka celou nabídku služeb najdete na webu https://volfovadesign.cz/sluzby-cenik.htm

Můžete si vše prohlédnout, vybrat a hlavně, představit si, jak by dané věci vypadaly právě v prostorách vašeho domova.

V showroomu Volfová – design najdete například nábytek a bytové doplňky od Malvarosa.sk, dále nejnovější kolekce ze vzorníků látek od  SATIN DESIGN , tapety od Vavex 1990 s.r.o., podlahové krytiny od Gerflor CZ, sedačky na míru a možnost čalounění nábytku, sedaček, postelí od Vespera design, koberce ROMO, originální lustry Od Chatta Home – Unikátní české lustry a stolní lampy sladěné třeba s vaší novou tapetou.

Zajímavé a doplňující jsou pak i bytové a koupelové vůně od Amélie et Melánie a bytové doplňky od ZARA HOME.

Zkrátka, pomohou vám tu se vším, co se návrhů a následné realizace týká, jedná se o kompletní servis a vy se můžete v klidu svěřit do rukou odborníkům. Vznikne takový design interiéru, který si pak zamilujete. ;)

Showroom Volfová – desing najdete ve Znojmě na ulici Zámečnická 15.

Na mnoho fotek se podívejte také do fotogalerie. :)

ODKAZ: VOLFOVÁ – DESIGN / web
ODKAZ: VOLFOVÁ – DESING / facebook
ODKAZ: VOLFOVÁ – DESING / instagram