Představuji: unikátní BIORENEW masku na pleť

Milé dámy, mám pro vás další inspirativní kosmetickou recenzi, ve které vám představím opět pouze jeden jediný produkt, který si ovšem zaslouží více pozornosti. Je unikátní zejména svým složením a také, okamžitým a viditelný účinkem. Jedná se o vysoce regenerační masku na obličej, vyrobenou z nanohedvábí, se silnou koncentrací rybího kolagenu, který je pro naše tělo velmi dobře vstřebatelný. Já byla z okamžitého účinku masky moc mile překvapena. Víc v následujícím článku…
Čas od času tu věnuji v rámci mých kosmetických recenzí pozornost jen jednomu jedinému produktu, který je zcela specifický, jiný, jedinečný  zajímavý.

A právě tuto pozornost si zaslouží také výše zmiňovaná maska Biorenew Mask, která je doslova „nadupaná“ aktivními látkami. Maska je od značky LARENS, která patří ke společnosti Wellu. O této společnosti jsem vám tu už několikrát psala, a to v souvislosti se svělým Peptide Physio Sport Drinkem, který je opravdu úžasný pro eliminaci problémů pohybového aparátu. Tento drink obsahuje rybí kolagen, který je pro lidský organismus velmi dobře vstřebatelný. Mimochodem, více si o tomto drinku můžete přečíst v mých článcích – ZDE.

Od značky LARENS jsem vám také již představovala další dva zajímavé kosmetické produkty, Coffee Scrub & Mask Thermo Balm –  více v mé recenzi ZDE.

Produkty LARENS jsou unikátní svým složením, obsahují totiž často tak zajímavé látky, které byste v jiných kosmetických produktech hledali jen velmi těžko.  Jednou z těchto látek jsou pak i zmiňované rybí peptidy – ty mají opravdu skvělý přínos pro stav kostí, kloubů, šlach, pokožky, ale obecně – blahodárně působí na celý náš organismu.

Rybí kolagen, na rozdíl od jiného typu kolagenu, dokáže naše tělo zabudovat – nepozná totiž, že se nejedná přímo o náš, vlastní kolagen. Důležitým faktem také je, že tento rybí kolagen není hydrolyzovaný (tedy převařený) – a právě díky tomu si tento kolagen uchovává svou biologickou aktivitu.

Zpátky ale k masce Biorew Mask. Ta právě tento rybí kolagen obsahuje a je i díky němu opravdu velmi účinná – jak jsem již nastínila v úvodu, efekt poznáte opravdu okamžitě.
Mimochodem, tato maska získala zlatý pohár na Inter Beauty Prague – mezi 260 vystavovateli!

Jedná se o naprosto revoluční zábal na obličej s komplexem bioaktivních růstových faktorů z rostlinné bio placenty, s regeneračními peptidy rybího kolagenu a Phytoderminou lifting.

Tyto účinné látky z masky aktivují syntézu fibroblastů – zvyšuje se tvorba vlastního kolagenu, kůže je více elastická a pevná.
Maska je vyrobena z nanohedvábí, je velice jemná a příjmená na dotek. Vyzkoušela jsem i se svou vysoce citlivou pletí, maska, nijak nedráždí, nealergizuje.
Díky materiálu nanohedvábí je vysoká vstřebatelnost aktivních látek – a to okolo 90%. Mimochodem, jiné masky, které jsou vyrobeny z bavlny, umožňují vstřebatelnost kolem 35%, materiály z chemických vláken dokonce pouze 15%.

Zkrátka, použitím této masky si můžete být jistí, že vaše pleť dostane opravdu vysokou dávku velice prospěšných látek.
Masku vyjmete z obalu, přiložíte na obličej – odlíčený, vyčištěný a necháte cca 20 min. působit. Poté masku sejmete, zbytky séra jemně vmasírujete do pokožky. Již neoplachujete, nesmýváte!

Já měla okamžitě dojem opravdu vysoce hydratované pleti. Pokožka byla jemná, jemné vrásky nebyly tak patrné. Celkově jsem vnímala i vypnutí pleti, které je viditelné i několik dní po aplikaci.

Zkrátka, je to jedinečný produkt – obsaženými látkami i použitým materiálem, nanohedvábím, kdy se tak tyto látky mohou do pleti ve vysoké koncentraci dostat. Vyzkoušejte!

Všechny produkty WELLU koupíte na e-shopu – viz odkaz níže, navíc – při zadání kódu W9RR76WXKC pro vás platí sleva 10%!
Pro bližší informace, nebo konzultace volejte 777 853 442 (paní Jana Göpfertová).

ODKAZ: https://bioaktivnipeptidy.wellu.eu

ODKAZ: RYBÍ PEPTIDY / facebook