Nová kolekce Karl Lagerfeld v PFB Concept Store

Kamenné obchody máme konečně opět otevřené, tak věřím, že oceníte další módní inspiraci – tentokrát jsem vám nafotila novou kolekci oblíbené značky Karl Lagerfeld! Oblečení, boty a doplňky této značky koupíte v Brně v multibrandovém butiku PFB Concept Store – jsou to krásné věci, inspirujte se v mém následujícím článku!

Značka Karl Lagerfeld se dlouhodobě těší mimořádné oblibě, a to po celém světě. I po smrti tohoto věhlasného návrháře tento brand „žije“ dál – a nové kolekce rozhodně stojí za pozornost.

V Brně seženete módu a doplňky Karl Lagerfeld exkluzivně v multibrandovém butiku PFB Concept Store, kde mají od této značky skutečně pestrý výběr, a to jak pro dámy, tak i pro pány a dokonce také pro děti.

Nyní je zde k dostání pestrá nová kolekce – a výběr několika outfitů jsem vám opět nafotila přímo na sobě, ať oblečení vidíte v reálné podobě.
Co v nové kolekci Karl Lagerfeld najdete?

Velký výběr kousků z oblíbené řady Iconic – zcela charakteristiké pro tuto řadu je zdobení, aplikace, nášivky s ikonickou „hlavou“ Karla Lagerfelda, nebo jeho kočičky Choupette.

V rámci této řady si můžete vybrat jak oblečení, tak i doplňky, nebo obuv.

Mimo tuto řadu pak kolekce Karl Lagerfeld v PFB Concept store zahrnuje další krásné věci z fashion řad – stylové šaty, lehké jarní svetříky, mikiny, trička, nebo komplety – kostýmky, kalhoty a saka.

Co se barev týká, oblečení opět dominují černá a bíla – typické barvy, které se prolínají každou kolekcí Karl Lagerfeld.
V každé ze sezónních kolekcí se pak objevuje další barva, tou pro letošní jarní kolekci je pak nádherné korálově červená.

Právě v této barvě stojí za pozornost třeba tato sukně z transparentní krajky, je velice módní, dá se nosit jak pro slavnostnější příležitosti, tak i k teniskám, pro každodenní nošení.

Omrkněte také doplňky – krásné kabelky, peněženky, batohy, nebo tašky. I těchto věcí mají v PFB Concept Store veliký výběr!

A dokonalé od značky Karl Lagerfeld jsou pak také boty! Vybírat můžete pohodlné tenisky, jarní botky typu espadrilky, sandálky, nebo pantofle.

Krásné věci, co říkáte? :)

PFB CONCEPT STORE najdete v Brně na Panské 12, nakupovat můžete také online na eshopu www.pfbconceptstore.cz.

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / facebook
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / instagram