Tento týden sleva 15% v obchodě a na eshopu Super ZOO!

Můj dnešní článek je určený hlavně vám, chovatelům, majitelům a páníčkům čtyřnohých miláčků! Mám pro vás opět velkou reportáž z obchodu Super ZOO – z nově otevřené pobočky, kterou najdete ve  zrekonstruovaném OC Futurum. Během tohoto týdne je totiž právě v Super ZOO velká slevová akce, o které musíte vědět! Až do 23. května tu můžete nakoupit se slevou 15% na vše (slevu lze uplatnit na všech pobočkách a také na eshopu) – je rozhodně fajn toho využít! Víc v následujícím článku…

Sama jako nadšená chovatelka třech pejsků chodím do chovatelských potřeb často a ráda. Psi jsou zároveň mým koníčkem, starám se o ně, jak nejlépe to jde – a ráda jim kupuji i různé pamlsky, hračky, vodítka a obojky…zkrátka vše, co pejsci potřebují.

V Brně všechny věci pro pejsky pořizuji nejčastěji právě v obchodě SUPER ZOO , nyní jezdím ráda právě do nové pobočky Super ZOO do OC Futurum – právě ta je dokonce největší prodejnou chovatelských potřeb v Brně. Navíc, součástí prodejny je také krásný psí salon, kde se o vašeho miláčka postarají – můžete ho zde nechat vykoupat, ostříhají mu drápky, vyčistí uši…

Jak jsem už zmínila v úvodu, právě během tohoto týdne, do 23. května včetně, tu je super akce, díky které můžete vše nakoupit výhodněji – se slevou 15%!

Akce platí při nákupu nad 300,- a je na všech prodejnách a také na eshopu, kde je také skvělý výběr! Při nákupu na eshopu pak stačí zadat k objednávce slevový kód „sleva15“, což vám automaticky vygeneruje slevu. 

Určitě si tuto akci nenechejte ujít, stojí za to! A mimochodem, zvířátka mají do SUPER ZOO vstup samozřejmě povolený, tak je vezmětě sebou, rozhodně budou moc rádi vybírat s vámi. Moji Jeníček s Mařenkou to zde milují! :)

ODKAZ: SUPER ZOO / web, eshop 
ODKAZ: SUPER ZOO / facebook
ODKAZ: SUPER ZOO / instagram