Coffee Scrub & Mask a Thermo Balm od značky LARENS

Na mém blogu patří své místo také výjimečným a zajímavým kosmetickým produktům – i těm, které v běžných obchodech neseženete. A právě dva takové vám chci dnes představit i ve svém článku a recenzi. Jedná se o Coffee Scrub & Mask a Thermo Balm od značky Larens, která patří ke společnosit Wellu. O té jsem vám tu nedávno psala v souvislosti s unikátním Peptide Physio Sport Drinkem, který je díky obsaženým rybím peptidům skutečně jedinečný. A stejně tak stojí za pozornost tyto dva výše uvedené produkty od značky Larens. Jsou určené k péči o pokožku a působí opravdu skvěle! Čtěte dál!

Na trhu je dnes opravdu obrovské množství nejrůznějších kosmetických produktů a věřím, že je pro mnoho z nás těžké se vyznat v tom, které skutečně fungují a jsou efektivní. I proto je určitě fajn dát na osobní doporučení, či recenzi, díky které se máte možnost o daném produktu dozvědět trochu něco navíc.

A dva – za mě opravdu skvělé – produkty vám chci představit i ve svém dnešním článku.
Jsou od značky LARENS, která patří ke společnosti Wellu. O této společnosti jsem vám tu už několikrát psala, a to v souvislosti se svělým Peptide Physio Sport Drinkem, který je opravdu úžasný pro eliminaci problémů pohybového aparátu. Tento drink obsahuje rybí kolagen, který je pro lidský organismus velmi dobře vstřebatelný.

Mimochodem, více si o tomto drinku můžete přečíst v mých článcích – ZDE.

Firma Wellu má pod sebou několik značek, které nabízí produkty pro kompletní péči o naše tělo a celkové zdraví. Jednou z těchto značek je pak právě LARENS.

Produkty LARENS jsou unikátní svým složením, obsahují totiž často tak zajímavé látky, které byste v jiných kosmetických produktech hledali jen velmi těžko.

Jednou z těchto látek je určitě i Liposomal Collagen Complex, což je čistý kolagen v lipidové dvojvrstvě, který se dostává do hlubších vrstev kůže a dodává přírodní kolagenová vlákna a peptidové frakce přímo na místa poškození kůže a obnovuje ji zevnitř.

Ano, jedná se opět o ty samé rybí peptidy, které jsou právě i v Peptide Physio Sport Drinku. Tyto rybí peptidy mají opravdu skvělý přínos pro stav kostí, kloubů, šlach, pokožky, ale obecně – blahodárně působí na celý náš organismu.

Rybí kolagen, na rozdíl od jiného typu kolagenu, dokáže naše tělo zabudovat – nepozná totiž, že se nejedná přímo o náš, vlastní kolagen. Důležitým faktem také je, že tento rybí kolagen není hydrolyzovaný (tedy převařený) – a právě díky tomu si tento kolagen uchovává svou biologickou aktivitu.

Zpátky k produktům LARENS, které vám chci představit!

Coffee Scrub & Mask – jedná se o produkt, jehož primárním cílem je zpevnění a exfoliace pokožky. A také zeštíhlení!

Důležitou složkou je extrakt ze zelené kávy, která neprocházím procesem pražení a díky tomu obsahuje velké množství kyseliny chlorogenové. Ta je silným antioxidantem, zároveň má antibakteriální, antivirové a antimykotické vlastnosti.

Coffee Scrub & Mask zpomaluje proces stárnutí a urychluje rozpad tukových buněk, předchází vzniku celulitidy. Díky jinanu dvojlaločnému zabraňuje vzniku metliček. Obsahuje liporeductyl jako kompozici nejúčinnějších látek používaných v kosmetice pro boj proti celulitidě – karnitin, escin, výtažek z listnatce trnitného, další důležitou ingrediencí je skvalan – zjemňuje, vyhlazuje pokožku.

Aplikuje se na vlhkou pokožku, krouživými pohyby provádíte masáž, pak ideálně necháte cca 5 minut působit a opláchnete. Použití nejlépe 2x týdně. Pokožka je krásně vyhlazená, hebká, dokonale provoněná. Díky obsahuje malých abrazivních částeček dochází i odloučení odumřelých buněk, nečistot.
Druhým produktem je pak Thermo Balm – je to ideální produkt pro použití v kombinaci s výše uvedeným Coffee Scrub & Mask.
Tento balzám opět obsahuje výtěžky ze zelené kávy, v pokožce aktivuje proces termogeneze, zeštihluje, zpevňuje a vyhlazuje.
Hlavní účinnou látkou je Lipout – spaluje nahromaděný tuk v kožních buňkách, díky čemuž při pravidelném používání zeštihluje, odstraňuje celulitidu a tvaruje postavu. Efekt je viditelný již po 28 dnech pravidelného používání, účinnost potvrzena výzkumem s použití metod in vitro a in vivo.
Oba produkty jsou ideální i nyní, v jarním období, kdy si naše tělo, ale i pokožka, zaslouží určitý druh detoxu, obnovy a vzpruhy. A zeštíhlení k tomu se také rozhodně hodí, přece – plavková sezóna se pomalu, ale jistě blíží, milé dámy! ;)
Všechny produkty WELLU koupíte na e-shopu – viz odkaz níže, navíc – při zadání kódu W9RR76WXKC pro vás platí sleva 10%!
Pro bližší informace, nebo konzultace volejte 777 853 442 (paní Jana Göpfertová).

ODKAZ: https://bioaktivnipeptidy.wellu.eu

ODKAZ: RYBÍ PEPTIDY / facebook