Představuji: Svatební salon PALOMA

Dnes mám pro vás opravdu nádhernou svatební inspiraci! Plánujete vy, nebo někdo ve vašem okolí svatbu a hledáte ty pravé svatební šaty? Pak se určitě podívejte na můj následující článek – mám pro vás spoustu fotek nádherných svatebních šatů z brněnského svatebního salonu Paloma. Tento salon má v Brně dlouholetou tradici, založen byl už v roce 1991. Nyní ho najdete v krásných nových prostorách – ovšem a to hlavní, šaty, které zde nabízí, jsou skutečně jedinečné… Čtěte dál!

Svatba je jednou z nejkrásnějších událostí v našem životě – a věřím, že všechny nevěsty si přejí být právě v tento den dokonalé. Tím hlavním pro zmiňovanou dokonalost jsou jistě svatební šaty! V dnešní době je nabídka svatebních salonů skutečně velice pestrá a tak není problém najít ty nejlepší, vaše vysněné.

Zcela upřímně, za dobu, co píšu tento blog, jsem svatebních salonů navštívila již několik a měla jsem i možnost si celou řadu svatebních šatů obléct.

Ovšem, tak dokonalé šaty, které jsem na zkoušku oblékla v brněnském svatební salonu PALOMA, jsem snad ještě neviděla.

Mimochodem, právě tento salon je snad tím nejdéle působícím v Brně. Založen byl už v roce 1991 – a původně jste jej našli na Masarykově ulici v centru Brna.

Nyní je asi měsíc salon na nové adrese, v nádherných a opravdu velkých prostorách, na ulici Cejl 3.

Už když do tohoto salonu vstoupíte a vidíte tu nádheru kolem, máte pocit, že jste na skutečně výjimečném místě s výjimečnou nabídkou, o čemž vás přesvědčí i nabízené šaty.

Šaty tu pro nevěsty půjčují, ale samozřejmě není problém si šaty také zakoupit. Každé nevěstě šaty přizpůsobí na míru, přesně dle jejich požadavků, zárukou tedy je, že šaty budou perfektně sedět.

Navíc, pracují zde skutečně milé dámy, které mají v oblasti svatebních šatů z tohoto salonu již mnohaleté zkušenosti. Budou se vám ochotně věnovat, zkoušet s vámi, vybírat…zkrátka, budete v těch nejlepších rukou!

V nabídce tu mají pak i šaty pro družičky, svatební doplňky – závoje, botičky, doplňky do vlasů…

…a za pozornost stojí pak i krásné společenské šaty. Ty tu také jak půjčují, tak si je můžete i zakoupit.

Zpátky ale ke svatebním šatům… Ty zde nabízí exkluzivně od ukrajinské návrhářky Evy Grandes a opravdu, co model, to výjimečná záležitost!

Co se velikostí týká, tak tu pořídíte šaty od velikosti 32 až do velikosti 50. Vždy vám tu pomohou vybrat takové šaty, aby lichotily vaší postavě.

Já jsem vám zde několik zajímavých modelů vyfotila přímo na sobě – že je rozhodně o co stát, se přesvědčíte na fotkách v tomto článku i ve fotogalerii pod ním. ;)

Nádhera, že? Tady si, milé nevěsty, svatební šaty určitě vyberete!

Svatební salon Paloma najdete na ulici Cejl 3.

ODKAZ: SVATEBNÍ SALON PALOMA / web
ODKAZ: SVATEBNÍ SALON PALOMA / facebook
ODKAZ: SVATEBNÍ SALON PALOMA / instagram