Kosmetika: otestováno – BOBBI BROWN!

Ve své dnešní kosmetické recenzi vám představím produkty jednoho opravdu skvělého brandu, který nabízí produkty dekorativní kosmetiky. Jedná se o značku BOBBI BROWN – věřím, že toto jméno vám, milé dámy, rozhodně nebude cizí. ;) Produkty BOBBI BROWN jsou opravdu vysoce kvalitní, mají silnou pigmentaci, skvěle drží a v oblasti líčení jsou v celosvětovém měřítku na velmi vysoké úrovni. Víc v následujícím článku…

Dekorativní kosmetika značky Bobbi Brown si už mnoho let drží obrovskou popularitu mezi mnoha ženami na celém světě. Produkty – zvláště jejich make-up, tvářenky, rtěnky…jsou opravdu TOP, což mi dá jistě mnoho z vás, kdo tuto kosmetiku znáte, za pravdu.

O vynikající kvalitě produktů Bobbi Brown svědčí i fakt, že právě tato značka je mimořádně oblíbená i mezi špičkovými vizážisty a make-up artisty, kteří právě tuto značku používají – i já se s produkty Bobbi Brown kdysi seznámila právě od předních českých vizážistů, kteří mě s těmito produkty líčili na přehlídky a focení.

Cílem kosmetiky Bobbi Brown je podtrhnout ženskou přirozenou krásu – proto se ve svém portfoliu produktů zaměřuje zejména na kvalitní make-upy, korektory, tvářenky, rozjasňovače – protože krásně vypadající pleť je klíčová pro celkově perfektní vzhled.

Ve své dnešní kosmetické recenzi vám chci představit několik produktů Bobbi Brown – jsou výběrem toho NEJ, co tato značka nabízí. Které to jsou?

Tím nejdůležitějším produktem v rámci bezchybného líčení je bezesporu make-up. Já vyzkoušela Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation. Tento make-up pleť dokonale barevně sjednocuje, kryje drobné nedostatky, ovšem není nijak hutný a těžký.

Při volbě mak-upu je pro mě zásadní přirozený vzhled, make-up nesmí být na pleti příliš patrný. Tento make-up, i když nabízí poměrně dobré krytí, je stále velice lehký, dobře na pleti přilne a nevytváří nehezkou pudrovou „masku“, jak to dělají jiné make-upy.

Textura je krémová až fluidní, nemastná, spíše lehčí. Vhodný pro všechny typy pleti. Navíc – je na výběr mnoho barevných tónů, určitě si najdete takový, který vám sedne. ;)

Po aplikaci make-upu můžete nanést na určité partie obličeje tento skvělý rozjasňovač – Bobbi Brown Highlighting Powder. Používám obvykle na lícní kosti, nad horní ret a lehce na nos. Rozjasňovače pleti propůjčí svěží, zdravý vzhled.

Je k dostání ve čtyřech krásných tónech, zlatavý, bronzový, lehounce růžový a tělový, vždy se třpytivým leskem.

Pro líčení očí je skvělá paletka stínu Bobbi Brown The Essential Multicolor Eye Shadow Palette – je k dostání ve třech variantách, kdy jsou vždy stíny laděné do jednoho barevného stylu líčení.

Já jsem si vybrala odstín paletky Midnight Orchid – stíny jsou v teplých tónech a sestavené jak pro jednoduché líčení, tak i pro to výraznější.

S těmito stíny si vytvoříte také krásné kouřové líčení v teplých tónech.

Vyzkoušela jsem i Bobbi Brown Perfectly Defined Long-Wear Brow Pencil – tužku na obočí! Z jedné stranky kartáček na úpravu chloupků obočí, z druhé precizní tužka na dokreslení.

Tužka je opět dostupná ve více barevných variantách – ve čtyřech tónech. Má skvěle zkosený hrot, kterým dokreslíte i jednotlivé chloupky obočí a vyplníte požadovaná místa. Obočí vypadá s touto tužkou opravdu velice přirozeně.

Mile mě překvapila také rtěnka Bobbi Brown Crushed Liquid Lip. Je v lehounce lesklém podtónu, opět k výběru z mnoha barev. Já mám odstín Peach & Quiet.

Rtěnku díky aplikátoru precizně nanesete a rty vykreslíte. Má silnou pigmentaci, dobře drží a na rtech je opravdu velice příjemná, nelepí, rty nestahuje a nevysušuje.

A na závěr – řasenka Bobbi Brown Smokey Eye Mascara. Je v černé barvě a řasům dodává neuvěřitelný objem. Super je i krémová textura – řasenka krásně přilne na řasách, nedrolí se a opět drží po celý den.

Všechny výše uvedené produkty koupíte na Notino.cz, kde ja značka Bobbi Brown nově!