Restart pro pokožku!

Letní období – konkrétně horké a suché počasí, působení chloru, mořské soli, klimatizace…to vše dalo pokožce našeho těla pořádně zabrat. Proto je nyní, s nástupem podzimu, určitě fajn myslet na zvýšenou péči. A věřte, své pleti prospějete třeba už jenom správnou hydratační maskou. Vybrala jsem pro vás tři zajímavé kosmetické produkty pro péči o celé tělo,  které jsou ideální právě pro „restart pokožky“. Víc v následující recenzi…

Možná to vnímáte také, více či méně – po letním období je pokožka zkrátka více dehydratovaná, loupe se, objevují se více vrásky… Nepůsobí to zrovna hezky a mladistvě, ale věřte, jde s tím něco udělat! :)

Naprostým základem je podle mé vlastní zkušenosti dostatečná hydratace pokožky. Hydratovaná pleť vypadá zdravě, nejsou tolik patrné vrásky a celkově působíme více svěže.

Já mám ve své kosmetické skříňce pouze produkty, které jsou cílené na hydrataci. Dříve jsem používala i anti age přípravky, ale zjistila jsem, že mnohem lepší efekt mi poskytnou právě produkty, které pleť hydratují.

A právě teď, po letním období, bychom měli pokožce dopřát hydratace ještě víc.
Vybrala jsem pro vás tři zajímavé produkty, které vaší pleti a pokožce celého těla vrátí pružnost, hebkost a celkově perfektní vzhled. Jaké to jsou?

Hydratační krémy jistě všichny znáte, možná i používáte, ovšem skvělou službu vám prokáže hydratační maska – já mám perfektní zkušenosti s touto – Bioderma Hydrabio Maska.

Obecně, celá řada Hydrabio od Biodermy je perfektní, super jsou krémy, micelárka, ale i tato maska je skvělá! Je určená na dehydratovanou pokožku, které vrací pružnost.

Maska je skvělá i na hodně citlivou pleť – je vhodná i pro alergiky.

Nanáší se cca 1-2x týdně, dle stavu vaší pokožky. Necháte působit cca 10-15 minut, poté setřete. Efekt uvidíte velmi rychle – pokud aplikujete večer, už ráno bude pleť hezčí, hydratovaná, pružnější a vypnutější.

Hydrataci ovšem potřebuje i pokožka vašeho těla – proto je dobré vybrat intenzivně hydratační pečující mléko. Já zkusila nově mléko Nature Box Coconut – jedná se o hydratační mléko s opravdu skvělým složením.

Mléka Nature Box jsou zcela bez chemie, silikonů a umělých barviv a jsou ideální i pro vegany. Toto mléko obsahuje za studena lisovaný kokosový olej – a opravdu přímo božsky voní.

Pokožku intenzivně hydratuje, vyživuje a celkově zlepšuje její pružnost – navíc efekt je viditelný i dlouho po aplikaci. Sympatická je i cena, za 385ml kolem 100,-.

A třetí produkt, který vám doporučím, je opět určený pro pokožku celého těla. Používám už více let a je super. Jeho cílem je jednak intenzivní hydratace pokožky, tak i její celkové zpevnění. Jedná se o Nuxe Body – zpevňující tělový krém proti stárnutí pokožky.

Krém navíc dokonale voní – vůní zcela charakteristickou pro všechny Nuxe produkty.

Pokožku tonizuje, zpevňuje a také hydratuje. Ideální pro ty z nás, kterým už není 20, dokonce ani 30. ;)

Všechny výše uvedené produkty koupíte na Notino.cz