Představuji: Relaxační salon Květ života v Zastávce u Brna

Nechat se hýčkat, užít si čas jen pro sebe, vychutnat si jedinečnou péči, zážitkovou, masážní kosmetiku… To vše si můžete dopřát v příjemném prostředí Relaxačního salonu Květ života, který najdete v Zastávce u Brna. Tento salon je v mnoha ohledech ojedinělý, paní majitelka Helena Novotná zde pracuje s úžasnou, voňavou BIO kosmetikou InLight, v rámci služeb pak nabízí procedury jak pro péči o pleť, tak i o celé tělo. Zajít sem můžete na kosmetická relaxační ošetření, lymfatické masáže, ošetření vám ovšem může sestavit vždy na míru, přesně dle vašeho přání a potřeb. Já si tu užila jedinečné masážní ošetření pleti obličeje, cílené na omlazení a vyživení pokožky. A bylo tak příjemné! Víc v mém následujícím článku…

Jsem ráda, že vám mohu představit další zajímavé místo „mimo Brno“ – ovšem jen nedaleko odtud! V Zastávce u Brna najdete totiž právě zmiňovaný Relaxační salon Květ života, který vám chci v následujícím článku představit. Rozhodně si to totiž zaslouží!

Salon si tu otevřela sympatická Helena Novotná, která zde nabízí služby v mnoha ohledech jedinečné a zajímavé. Jejím cílem je, aby si tu klienti maximálně odpočinuli, užili si čas jen sami pro sebe, naladili se tu na příjemnou energii, která je v tomto salonu až hmatatelná. Je to rozhodně dané i Helenou, která je velmi empatická, vlídná, je vidět, že jí záleží na maximální spokojenosti každého ze zákazníků.

V rámci služeb ve svém salonu Helena nabízí velmi příjemná, účinná a zejména relaxační ošetření, kdy cílem je samozřejmě zlepšení stavu pokožky, ale i celkové uvolnění, navození psychické pohody. Velmi oblíbené tu jsou pak i lymfatické masáže

Zásadní je, že Helena se v salonu věnuje vždy maximálně 2 klientkám denně, velmi důležité je poskytnutí dostatečného času, prostoru… Mimo poskytnutá ošetření si tak můžete popovídat o čemkoliv, co vás v rámci procedur zajímá – ať už to jsou relaxační techniky, nebo třeba používané vonné esence, kosmetika… To vše je totiž v tomto salonu nesmírně zajímavé!

Během procedur si vychutnáte úžasně příjemné masáže, které jsou prováděné jak klasicky, rukama, tak třeba i kameny gua sha, face rollery…a to dle lymfa principů. Ošetření jsou jemná, jak bych řekla já „hladivá“. :) Budete si zkrátka užívat, vychutnávat svůj čas, relaxaci a maximální pohodu.

Mimochodem, při procedurách Helena používá i koishi zvonky, tibetskou mísu, polodrahokamy – minerály… Jsou to další prvky, které dělají tato ošetření tak výjimečná – jsou doslova pohlazením pro všechny smysly. A to třeba i díky jedinečným vůním kosmetických produktů!

Co se právě kosmetiky týká, Helena pracuje se značkou InLight, jedná se o produkty ve 100% BIO kvalitě. Vše nádherné voní, kosmetika je vhodná i pro citlivou pleť.

Já jsem si v Relaxačním salonu Květ života užila úžasné pleťové ošetření „Effective Anti-Age“, jehož cílem je omlazení, vyživení pleti. 
Tato relaxační masáž obličeje je zážitkem od začátku až do konce. Každý krok si vychutnáte, Helena využívá kombinovanou techniku ručních masáží, ale i gua shu, nebo face roller. 

Přesně vedená masáž uvolní obličejové svalstvo, prokrví kůži, eliminuje otoky kolem očí, eliminují se i jemné vrásky. Vrcholem procedury je pleťové sérum BIO elixír, které se do pleti zapracuje pomocí křišťálových face rollerů.
Ošetření projasní vaši pleť, ale mimo to, dodá vám psychickou pohodu, vnitřní klid, zkrátka – užijete si opravdu každou chvilku. :)

Tyto relaxační procedury jsou v salonu velmi žádané – jejich přesnou nabídku a popis pak najdete ZDE.

Za sebe vám tento salon mohu vřele doporučit, na čas strávený zde budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat. Objednat se do Relaxačního salonu Květ života můžete přes tel. číslo +420 603 766 791, nebo email helca.novotna@relaxacnisalon.cz
Nově jsou možné také objednávky přes tlačítka na webu nebo odkaz: https://noona.app/cs/relaxacnisalon

A na závěr mám pro vás pozvánku – 14. a 15. října se budou v tomto salonu konat Beauty Days!
Více informací zde –  https://www.relaxacnisalon.cz/beauty-day/ a na letáčku níže. 
Relaxační salon Květ života najdete na Babické 136 v Zastávce u Brna.

ODKAZ: RELAXAČNÍ SALON KVĚT ŽIVOTA / web
ODKAZ: RELAXAČNÍ SALON KVĚT ŽIVOTA / facebook
ODKAZ: RELAXAČNÍ SALON KVĚT ŽIVOTA / instagram