Představuji: nový butik Amande!

A je to tady! To, o čem jsem vám už několikrát psala – minulé pondělí se na ulici Kallábova 2 otevřel zbrusu nový butik Amande 2, jedná se o novou pobočku mého oblíbeného butiku Amande a řeknu vám, mají tu tolik krásných věcí! Stylově více elegantní, kromě oblečení i kabelky a co je také důležité napsat, tak se tu perfektně oblečou také pánové. Já se tu byla před pár dny podívat, nafotila jsem pro vás interiér butiku a také celou řadu outfitů – víc v mé následující reportáži. ;)

Pokud pravidelně sledujete můj blog, jistě víte, že právě butik Amande na Minské považuji v Brně za ten NEJ, co se nabídky originálního a zajímavého oblečení týká. Majitelka, Zuzka, tu nabízí oblečení od celé řady italských značek a také od maďarského brandu Sugarbird, sleduje módní trendy a tak tu můžete koupit opravdu jedinečné módní poklady.

A protože butik Amande na Minské je prostorově malý a navíc, v Brně chybí příležitosti k nákupu hezkého oblečení také pro pány, rozhodla se Zuzka otevřít druhou pobočku – Amande 2!

V čem se oba butiky liší?
V první řadě, jak jsem napsala, v butiku Amande 2 najdou krásné kousky také pánové! Což se věřím, setká se velkým úspěchem, protože obchodů s hezkou módou pro chlapy je v Brně fakt málo…

Stylově tu pánové najdou jednak sportovní módu, ale samozřejmě také více elegantní záležitosti.

Krásné věci tu samozřejmě mají i pro nás, ženy – v rozdílu s butikem Amande na Minské to jsou především více elegantní záležitosti, hlavně šaty.

Konkrétně tu najdete nádherné kousky od mnoha zajímavých značek, mezi které patří Babylon, Twin Set, VICOLO , Roberta Biagi , Mangano, kabelky BECATO, panské pak Absolut Joy, Primo emporio, Dsquared2…

Pro nás, ženy, je móda v butiku Amande 2 nesmírně ženská, stylová a jak jsem napsala – také elegantní. Koupíte tu ale i rafinované věci, s lehkým nádechem extravagance. ;)

Kromě šatů a sukní tu mají ale i nádherné kalhoty, topy, bundy – hlavně úžasné kožené bundy typu „křivák“!

Zkrátka, stojí za návštěvu – a dámy, vezměte sebou i své drahé polovičky, ty si tu totiž vyberou také! :)

Nový butik Amande 2 najdete na ulici Kalábova 2, jen kousek od butiku Amande na Minské, tak se stavte. ;)

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

ODKAZ: AMANDE / facebook