Představuji: DAY SPA SHOP – zdravé potraviny, doplňky stravy a kosmetika (nejen) v duchu ájurvédy

Před nedávnem jsem vám zde představila unikátní brněnské SPA centrum – Day Spa, které naleznete na ulici Cejl 107. V prostorách centra se nachází i solná jeskyně, zaměřují se tu na masáže a tělové rituály, a to především v duchu tradičního indického lékařství ájurvédy. Mimo to, Day Spa nabízí i velmi pestrou škálu produktů – potravin, výživových doplňků, koření, ale i kosmetiky a drogerie – ve velké míře se jedná o specifické portofolio opět inspirované ájurvédou. Day Spa má dokonce i dvě své vlastní značky produktů a obě opravdu stojí za pozornost. Vše můžete sehnat jak přímo v Day Spa na Cejlu, tak i na eshopu www.day-spa-shop.cz . Víc v mém následujícím článku!

Brněnské Day Spa i Day Spa Shop – kamennou prodejnu v rámci spa i eshop, byste měli rozhodně poznat. Alespoň ti z vás, komu je blízký zdravý životní styl, nebo právě i ajurvéda, tradiční indické lékařství.

Ájurvéda je jedním z nejstarších celistvých lékařských systémů na světě, je i naukou o zdravém životním stylu. Ze zásad a přístupů ájurvédy čerpá dodnes mnoho lidí po celém světě, a to i na vědecké úrovni.

Koncept služeb Day Spa i nabídka produktů Day Spa Shopu se nesou právě v duchu ájurvédy, ve které se inspirují. Day Spa, jakožto centrum s pestrou nabídkou služeb, jsem vám na svém blogu již představila nedávno, pokud Vám můj článek unikl, najdete ho ZDE.

Jen stručně připomenu – v Day Spa na ulici Cejl 107 najdete prostornou solnou jeskyni, za zmínku pak stojí i masáže a tělové rituály. V Day Spa provádí jak ájurvédské masáže, tak i ty klasické regenerační, oblíbené jsou i relaxační „tichomořské rituály“ – například lávové kameny, havajská masáž, bambusová masáž… Dělají zde i holistické rituály s cílem probuzení životní energie. V zimním období přijde vhod „svedan“ – jedná se o ájurvédskou parní lázeň, která probíhá ve speciálním uzavřeném lůžku.

Zpátky k nabídce specifických a velmi zajímavých produktů v rámci Day Spa Shopu. Tyto produkty můžete vybírat a koupit jak přímo v centru Day Spa, tak i na eshopu www.day-spa-shop.cz 

O co přesně se jedná?

Jde o vysoce kvalitní přírodní a ájurvédské produkty, celá řada z nich je i v prémiové BIO kvalitě. 

Seženete zde i velice populární „přírodní antibiotikum“ – sáčky Samahan, směs bylin a koření, které jsou vysoce účinné při prvních známkách nachlazení. Day Spa Shop je jedním z mála českých dovozců tohoto pomocníka.

Day Spa pak v rámci těchto produktů nabízí i dvě své vlastní značky:  Day Spa a Healing Nature.

Značka Day Spa je zaměřená převážně na potraviny – můžete vybírat například ze semínek, super potravin, čajů, olejů,  výživových doplňků a v neposlední řadě přepuštěného másla Ghí jejich vlastní výroby…

…pořídíte zde i sůl – i speciality, jako třeba himálájskou černou sůl.

Druhá značka, Healing Nature je koncipovaná již více do směru ájurvédy, zdravého životního stylu. V portfoliu produktů pak mimo potraviny pod tímto brandem najdete i kosmetiku a drogerii v prémiové kvalitě, s přírodním složením.

Co se týká právě sortimentu kosmetiky, tak Healing Nature má produkty ve čtyřech základních řadách rozdělených podle ingrediencí a hlavně, vůně. Přípravky jsou buď s vůní levandule, citronové trávy, neemu, nebo kokosu – musím sama uznat, že všechny jsou skvělé, voňavé! Produkty s citronovou trávou navozují příjemné osvěžení, nabytí nové energie, zatímco levandule má spíše uklidňující charakter. A kokos, ten je také skvělý. Tyto přípravky si již během prvního roku na trhu získaly svou oblibu.

V rámci těchto řad Healing Nature nabízí balzámy na tělo i ruce, sprchové gely, zubní pasty, deodoranty…

V ohledu kosmetiky je pak skvělý zejména neemový krém proti opruzeninám, je velice žádaný a nesmírně účinný, především teď v léťě, kdy poskytuje péči zapařujícím se částem těla dětí i dospělých.

Značka Healing Nature pak nabízí i výživové doplňky prémiové BIO kvality, mimochodem, tyto produkty si v Day Spa sami i kapslují, díky čemuž mohou ohlídat jejich kvalitu.

Musím znovu zmínit i pestrou škálu ghí a tahini v několika druzích, které si v Day Spa také sami vyrábí!

Mimo potraviny, výživové doplňky, kosmetiku…pak Day Spa nabízí i vonné tyčinky, aroma lampy, koupelové soli s bylinkami a dokonce také difuzéry do auta s esenciálními oleji!

Myslím, že takto specifické a zajímavé produkty jinde v Brně nenajdete! Zastavte se s produkty seznámit do Day Spa – nebo mrkněte na eshop www.day-spa-shop.cz.

Mimochodem, každý čtvrtek se v Day Spa v solné jeskyni konají i zajímavé ájurvédské přednášky, vždy od 18. hodiny!

Day Spa najdete v Brně na ulici Cejl 107, otevřeno je zde každý všední den od 9. do 19. hodiny.

ODKAZ: DAY SPA / web
ODKAZ: DAY SPA / facebook

ODKAZ: DAY SPA SHOP / web, eshop
ODKAZ: DAY SPA SHOP / facebook
ODKAZ: DAY SPA SHOP / instagram