Představuji: brněnskou značku LOOA – překrásné šperky ruční výroby

Jsem moc ráda, že vám mohu na svém blogu představit další skvělou brněnskou značku – za kterou stojí tradiční ruční výroba, láska ke šperkům i poctivost. Znáte krásné šperky LOOA? Značka LOOA fungovala dříve „jen“ na bázi eshopu, ovšem nyní si všechny ty úchvatné poklady můžete i osobně prohlédnout, vyzkoušet – v novém LOOA atelieru na Orlí 16. Šperky LOOA mají něco navíc – příběh, poselství, přání… Každý kousek vzniká pečlivě a tak, aby dělal svému nositeli tu největší radost. Víc o špercích LOOA v následujícím článku – i se spoustou fotek!

Jak určitě sami vnímáte, značek, které prodávají šperky – v nejrůznější kvalitě – je opravdu spoustu. Jsou ovšem takové, které jsou svou nabídkou zajímavé, jiné, netypické a originální… Ono, ruku na srdce, vyniknout v této branži, to chce opravdu velký dar v podobě citu a nadání, což ne každý má…

Značkou, která opravdu za představení stojí, jsou právě šperky LOOA. Brněnský brand, který existuje čerstvě čtvrtým rokem možná znáte, nebo dokonce nějaký skvostný kousek LOOA doma vlastníte…

Šperky LOOA bylo možné vybírat a nakupovat pouze přes eshop, ovšem nyní již máte možnost se s nimi seznámit i osobně – prohlédnout si je, vyzkoušet, nechat si doporučit a koupit… Nově je totiž otevřený LOOA atelier, a to v samém srdci Brna, na Orlí 16.

Právě zde jsem se byla i já nedávno podívat a povím vám, on už i ten design obchodu stojí za to! Nadčasový, stylový, originální. Přesně takový, jaké jsou i šperky LOOA.

Designu prostor obchodu dominují ručně navázané provázky ze stropu v sytě červené barvě. Symbolizují hlavní a nejvíc oblíbený šperk LOOA – provázkový náramek.

Šperky LOOA vznikají poctivou ruční výrobou, každý kousek je v perfektní kvalitě, za kterou ručí i sama majitelka značky, kdy všechny šperky projdou jejíma rukama. Veškeré komponenty si také vyrábí sami, mají na ně velmi šikovné zlatníky. 

Velmi oblíbené, jak jsem již uvedla, jsou právě náramky, těch je v nabídce snad nespočet! Populární jsou právě provázkové náramky, v jednoduchém stylu, bez / s ozdobným komponentem.

Mimochodem, tyto náramky jsou tak kvalitní, že je nemusíte sundávat z ruky. Odolají i koupání, slané vodě v moři… Mohu sama potvrdit, tyto náramky nosím a nesundávám je, vypadají stále skvěle, drží, nerozvazují se!

Mnohé šperky LOOA v sobě skrývají i příběh, poselství, nebo přání – šperk, který získáte, nebo naopak darujete, má přidanou hodnotu. K takovému kousku tak člověk získá zcela jiný, velmi osobní vztah.

Překrásné a nápadité jsou třeba náramky s korálky poskládanými se vzkazem v morseově abecedě. Význam vzkazu budete vědět jen vy – nebo obdarovaný! Morseovka v podobě náramků je opravdu originální!

Bestsellerem značky jsou náramky „Kabbalahy“,  dále ty s „talismany věčného života“ – na talismanu jsou vygravírované hodnoty, které jsou životě velmi zásadní.
Ikonický červený náramek „Kabbalah“ je ideální dárek pro někoho, na kom v
ám upřímně záleží. Působí totiž proti negativním silám, nemocem a chudobě. Svého nositele ochraňuje, přitahuje mu štěstí a úspěch. Nosí se na zápěstí levé ruky, levá strana těla totiž přijímá energii.

V nabídce šperků jsou i nejrůznější přívěsky, na které je možné si nechat cokoliv vygravírovat – jména, obrázek, data…

Koupit ovšem můžete i hotový přívěsek s vygravírovaným nápisem, obrázkem…třeba pro maminku, budoucí nevěstu…

Značka LOOA se specializuje na personalisované šperky – kouzelné jsou i ty s nápisy…

Okouzlily mě i prstýnky, přívěšky…třeba ty s motivy Malého prince.

Co se týká materiálů, šperky LOOA vznikají jen z těch nejkvalitnějších komponentů a kovů. Pracuje se se stříbrem, zlatem – všech barev, co se pak týká kamenů, tak ve špercích se objevují diamanty, turmalíny, zirkony…

LOOA nabízí také možnost výroby šperků na zakázky, dle vašeho přání.

Nádherné kousky, co říkáte? Zastavte se do nového LOOA atelieru – prohlédnout si je osobně!

Moc sympatické také je, že šperky LOOA se také angažují v celé řadě charitativních projektů, podporují Nedoklubko, I care, Dnes_pomaham, loono, Vlaďka dětem…

Atelier LOOA najdete v centru Brna na Orlí 16, otevřeno je zde od pondělí do pátku od 12. do 18. hodiny. Vybírat ze šperků LOOA můžete také v Place Store v Brně na Moravském náměstí. Mimo eshop pak najdete seznam všech prodejních míst ZDE.

ODKAZ: ŠPERKY LOOA / web, eshop
ODKAZ: ŠPERKY LOOA / facebook
ODKAZ: ŠPERKY LOOA / instagram