Grilování v centru města – v areálu Nové Zbrojovky!

Léto & grilování – to přece neodmyslitelně patří k sobě, co říkáte? Grilování je oblíbenou a vyhledávanou aktivitou, která osloví každého. Ne všichni ovšem máme možnost pořádat doma velké „grilovací party“ – pro přátele, rodinu… Grilování si ale můžeme dopřát, a to dokonce v centru Brna! Víte, že si v prostorách areálu Nové Zbrojovky můžete pronajmout gril? Tuto službu zde nabízí skvělá restaurace Re.SET, která vám mimochodem na gril zajistí i jídlo – které si můžete z pestré nabídky restaurace také vybrat. Mimochodem, moc fajn je i zdejší prostředí, poklidné, součástí areálu jsou i sportovní hřiště, vyžití zde najdou i děti – pro ty je tu k dispozici krásné dětské hřiště. Oceníte určitě i možnost parkování přímo v areálu! Co říkáte, grilování na Zbrojovce zní jako super nápad – třeba i jako prázdninový program! Víc v následujícím článku…

Grilování patří obecně k nejpopulárnějším letním aktivitám. Příprava jídla venku, na grilu, s partou přátel… je to nejen zábava, ale zároveň i gurmánský zážitek. Jídla z grilu mají skvělou chuť, jsou šťavnatá, voňavá… zkrátka, neodolá jim rozhodně nikdo!

Věřím, že pokud máte možnost, určitě grilujete nyní v létě často a rádi – zvete k této příležitosti rodinu, přátele… Je to rozhodně moc fajn program na letní dny! Ovšem, ne všichni mají možnost uspořádat velkou grilovací party doma, sejít se venku s přáteli, připravit na grilu dobré jídlo…

I proto – věřím, že oceníte můj tip a inspiraci! Jestlipak víte, že si skvělé grilování můžete užít i v centru Brna, konkrétně v areálu Nové Zbrojovky! Přímo zde totiž zdejší restaurace Re.SET nabízí možnost pronájmu grilů. Můžete tu tedy uspořádat grilovací party – pozvete přátele, rodinu, nebo se vás tu může sejít celá parta a gril si pronajmete společně!

Skvělé je, že restaurace Re.SET rovněž nabízí i zajištění jídla na gril! Z jejich pestré nabídky si rozhodně vyberete. V grilovací nabídce nechybí steaky, losos, sýry, burgery, přílohy, zeleninové saláty, omáčky… jsou to samá výborná jídla na gril, které se těší všeobecné oblibě.

Pokud si z vyberete jídla z nabídky v hodnotě 2000,- a více, získáte navíc 2 hodiny pronájmu grilu zdarma!

Cena za pronájem grilu je 300 ,- na dvě hodiny.

To důležité – jak si gril v areálu Nové Zbrojovky pronajmout? Je to velmi jednoduché, vše zvládnete online – přímo přes přes web restaurace Re.SET.

Určitě tu oceníte i velmi příjemné prostředí. Areál Nové Zbrojovky se nachází téměř v centru Brna, ovšem i přes to je zde klid, pohoda, není slyšet ruch města. Jste obklopení zelení, uvítáte i možnost parkování přímo v areálu, kdy je 1 hodina zdarma, jezdí sem i mhd.

Resturace Re.SET provozuje v areálu i sportoviště – i ta si můžete pronajmout! Zahrajete si zde beach volejbal, street basket, fotbal… Tyto aktivity zde můžete rovněž využít, stačí si udělat jen online rezervaci, opět přes web restaurace Re.SET!
Aktivity si tu můžete pronajmout i z dlouhodobého hlediska – např. pravidelně v určitý den dané hřiště i na danou hodinu.

Děti v areálu pobaví i hezké a bezpečné hřiště s prolézačkami!

Zkrátka, čas strávený na Nové Zbrojovce si všichni rozhodně užijete – a třeba i s gurmánským zážitkem a s grilováním! 

Mimochodem, přes letní sezónu zde promítá i letní kino, které provozuje Kino ART. Hraje se každý den od 21:30, přesný program a více info najdete na webu www.kinoart.cz.

Areál Nové Zbrojovky a restauraci Re.SET najdete v Židenicích na Lazaretní 925/9.

ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / web, rezervace aktivit
ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / facebook
ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / instagram

ODKAZ: NOVÁ ZBROJOVKA / web