Představuji: centrum Day Spa a Day Spa Shop

V následující článku vám představím jedno velmi zajímavé brněnské SPA centrum nabízející pestrou a jedinečnou škálu služeb – znáte DAY SPA na ulici Cejl 107? Právě toto centrum funguje v Brně už poměrně dlouho, a to již téměř 15 let. Ve SPA studiu můžete využít některou ze skvělých masáží a dalších tělových procedur, za pozornost zde rozhodně stojí i veliká solná jeskyně! V Day Spa se zaměřují na ájurvédu, tedy tradiční indické lékařství a v tomto duchu se nese i nabídka služeb. A nejen to! Day Spa má i své vlastní značky produktů, které nabízí jak přímo ve studiu, tak i na eshopu www.day-spa-shop.cz – jedná se o potraviny, doplňky stravy i kosmetiku právě v duchu ájurvédy. A výběr těchto produktů je velice pestrý, v nabídce jsou například koření, čaje, ghí, která si sami připravují, bylinné kapky, zajímavé kosmetické přípravky… Zkrátka, Day Spa si rozhodně zaslouží, abyste jej blíže poznali!

Věřím, že moc příjemné studio a spa – Day Spa, které je v Brně na ulici Cejl 107, stále mnoho z vás nezná – což je ovšem škoda! Svým portfoliem služeb i nabídkou produktů je toto studio poměrně výjimečné. Orientuje se svým zaměřením z velké části na ájurvédu, tedy tradiční indické lékařství. Právě ájurvéda je jedním z nejstarších celistvých lékařských systémů na světě, je i naukou o zdravém životním stylu. Ze zásad a přístupů ájurvédy čerpá dodnes mnoho lidí po celém světě, a to i na vědecké úrovni.

Postoje ájurvédy apelují hlavně na zdravý životní styl, na plnohodnotné chápání významu našeho zdraví. Při řešení obtíží je pak klíčovým odhalení původu daného problému, tedy toho, co ho způsobilo. Celé učení ájurvédy je nesmírně inspirativní a obohacující.
Mimochodem, právě na téma ájurvédy probíhají v Day Spa každý čtvrtek od 18. hodiny přednášky v solné jeskyni – každý z vás se může zúčastnit!

Zpátky ale k Day Spa – toto centrum nabízí pestrou škálu služeb, kdy cílem je péče o naše tělo, zdraví a psychickou pohodu.
Co se nabídky těchto služeb týká, za zmínku stojí zejména masáže, na které se v Day Spa zaměřují.

V Day Spa provádí jak ájurvédské masáže, tak i ty klasické, oblíbené jsou i různé „tichomořské rituály“ – například lávové kameny, havajská masáž, bambusová masáž…

Provádí zde i holistické rituály s cílem probuzení životní energie.

Oblíbená je zde i „svedan“ – jedná se o ájurvédskou parní lázeň, která probíhá ve speciálním uzavřeném lůžku. Cílem této lázně je detoxikace pokožky a její revitalizace. Ač se jedná o tělovou parní lázeň, tak hlavu máte mimo lůžko, volně dýcháte, napařuje se pouze pokožka těla.

Přímo v Day Spa se pak nachází i prostorná solná jeskyně s kapacitou až 15 osob. Ideální je se do solné jeskyně předem objednat, ale pokud to nestihnete, zapomenete…můžete přijít vždy před celou hodinou a jeskyni navštívit.

Pobyt v solné jeskyni je skvělý zejména pro osoby s dýchacími obtížemi, astmatem, ale velmi prospěšná je solná jeskyně také pro ekzematiky. Chodila jsem sem se syny, když byli menší a velmi jim to zde prospívalo, právě na ekzémy.

Mimo tyto služby pak Day Spa nabízí i pestré portfolio přírodních produktů, orientovaných opět na Indii a zejména na ájurvédu. Mimochodem, mají i dvě své značky – Healing Nature a Day Spa.

Day Spa – jedná se hlavně o potraviny, značky Healing Nature pak nabízí produkty více orientované na ájurvédu.

Produkty Day Spa, jejich vlastní značky a veškeré zajímavosti z nabídky – o kterých zkrátka musíte vědět, vám představím ve svém příštím článku!

Day Spa najdete v Brně na ulici Cejl 107, otevřeno je zde každý všední den od 9. do 19. hodiny.

ODKAZ: DAY SPA / web
ODKAZ: DAY SPA / facebook

ODKAZ: DAY SPA SHOP / web, eshop
ODKAZ: DAY SPA SHOP / facebook
ODKAZ: DAY SPA SHOP / instagram