Inspirace z oční optiky Fénix v Kroměříži – sportovní brýle Adidas & nové dioptrické brýle Blackfin

Opět mám pro vás inspiraci z oblíbené optiky Fénix v Kroměříži! Najdete zde pestrou škálu jedinečných brýlí pro všechny účely – brýle tu pořídíte ze široké nabídky jak sluneční, tak i dioptrické. Specialitou jsou pak i sportovní brýle – pro nejrůznější sporty, na kolo, golf, ale třeba i na plavání, či potápění! Právě krásné sportovní brýle od značky Adidas jsem vám zde také nafotila – věřím, že vás mnohé modely osloví. V článku vám představím i nové obruby na dioptrické brýle od italské značky Blackfin – tyto obruby jsou naprosto úžasné! Lehounké, vyrobené z titanového materiálu, pružné – na obličeji je vůbec nevnímáte! Mrkněte na článek se spoustou fotek…

O oční optice Fénix v Kroměříži vám na svém blogu píšu často, mají zde velmi pestrou nabídku jedinečných brýlí pro všechny účely – brýle sluneční, dioptrické, brýle na sport… Brýle si zde vyberou jak dámy, tak i pánové a také děti – pro děti zde mají rovněž velice bohatý sortiment!

Dalším důvodem, proč v ohledu péče o svůj zrak zvolit právě kroměřížskou Optiku Fénix, je možnost nechat si zde profesionálně změřit a zkontrolovat zrak. Zrak je náš nejcennější smysl, měli bychom proto o něj patřičně pečovat. Ideální je také alespoň jednou za rok podstoupit preventivní vyšetření zraku.

Toto vyšetření provádí právě i v Optice Fénix, zrak vám zkontroluje zkušený optometrista, na unikátním přístroji DNEye skener II. generace, který dokáže stanovit dioptrie, ale také zjistí případné skryté vady oka, změří nitrooční tlak, zkontroluje stav sítnice… Při měření zraku zde navíc mohou odhalit i vážná onemocnění, jako jsou zelený a šedý zákal… Toto vyšetření zde nabízí i pro děti!

Disponují zde také velmi unikátním přístrojem Right Eye, který se zaměřuje na kontrolu vzájemné spolupráce obou očí. Tento přístroj zde mají dokonce jako jediní v rámci celé ČR! Pokud vás zajímá o vyšetření na tomto přístroji více, mrkněte na mou reportáž – ZDE.

Zpátky k brýlím a novinkám – které vám chci představit tentokrát!

Sportovní brýle Adidas – velmi funkční, stylové a designově vydařené!

Právě tyto brýle užijete na celou řadu sportů – zejména tedy na cyklistiku, běh, ale třeba i na golf, nebo další letní sporty.

Výhodou těchto brýlí je, že díky speciálnímu anatomickému tvaru perfektně sedí na obličeji, poskytují tak kvalitní a plnohodnotnou sluneční clonu.

Některé z modelů jsou vybavené i potítkem na čele, sportování tak pro vás bude více komfortní.

Sportovní brýle Adidas jsou v optice Fénix k dostání ve velmi širokém výběru, jak pro ženy, tak i muže.

Chci vám také představit novinky – nové obruby na dioptrické brýle od renomované italské značky Blackfin!

Tyto brýle, respektive obruby, jsou naprosto úchvatné! Nejen svým designem, ale zejména lehkostí!

Jsou vyrobené z velmi lehkého titanového materiálu, který na obličeji vůbec neucítíte – brýle jsou tak lehké, že jejich přítomnost na tváři skutečně nebudete vnímat.

Materiál je i velmi pružný – brýle nikde netlačí, netáhou… Opravdu jsou úžasné!

Obruby na dioptrické brýle Blackfin můžete vybírat opět z mnoha variant – barev, designů, tvarů… Byla jsem velmi mile překvapena, jak jsou tyto obruby slušivé!

Zkrátka, značku Blackfin byste rozhodně měli poznat a tyto brýle si vyzkoušet – jsem si jistá, že se zamilujte!

Optiku Fénix najdete v Kroměříži na adrese Riegrovo náměstí 179 / Dům Vogl.

ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / web
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / facebook
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / instagram