Téma investičního zlata je stále aktuální!

Možnost nákupu investičního zlata je stále velmi aktuálním tématem. Nejistá situace ve světě, pocovidové problémy odrážející se na ekonomice, válka na Ukrajině a hlavně, vysoká inflace… To vše nás mnohé vede k zamyšlení, jak nejlépe uchránit svůj majetek, své peníze. Čím dál více žádanou variantou je možnost nákupu investičního zlata. V Brně jej můžete koupit od Zlatovny, firmy, která má i mou důvěru. Jednání ve Zlatovně je férové, k ničemu se smluvně nezavazujete, nakoupené zlato zde můžete také později i prodat. Já vám Zlatovnu na svém blogu sice už představila, ale není na škodu si ji opět trochu připomenout… :)

V aktuální době určitě všichni přemýšlíte nad ochranou svého majetku víc, než kdykoliv jindy. Ekonomická situace rozhodně není dobrá, ba naopak…inflace je velmi vysoká a peníze pomalu ztrácejí na hodnotě. Proto věřím, že pokud máte finanční úspory, možná přemýšlíte nad tím, jak udržet jejich hodnotu.

Velmi diskutovaným tématem je pak možnost nákupu investičního zlata. Určitě o této možnosti víte, nebo jste ji možná už i využili. Zlato vždy bylo a dodnes je považováno za určitou jistotu, která neztrácí svou hodnotu. Zkrátka, prostřednictvím zlata máte stále možnost uchovat hodnotu svých peněz.

A právě investiční zlato můžete zakoupit i ve Zlatovně v Brně. Zlatovna má na našem trhu již mnohaletou a prověřenou historii a hlavně, celou řadu spokojených zákazníků. Nákup i prodej zlata je v případě Zlatovny jednoduchý a transparentní, nejedná se o společnost, kde si musíte kupovat členství, podepisovat smlouvy…

Zlatovna má v České republice již tři pobočky, kdy třetí byla otevřena koncem října právě u nás, v Brně.

Zlatovna nabízí širokou škálu investičního zlata, můžete tu zakoupit investiční cihly, slitky…

investiční mince… Ať už pro sebe, coby uchování hodnoty svých úspor, tak tu lze koupit i památeční mince – ty mohou být skvělým dárkem k mnoha příležitostem, třeba k narození dítěte, k životnímu jubileu, k výročí…

Někteří lidé mají možná předsudek, že na nákup zlata jsou potřeba velmi vysoké částky… Rozhodně to tak není, například 1g investičního zlatého slitku se tu pohybuje již v ceně kolem 1500,-.

Investiční zlato si tak můžete pořizovat postupně a tak si v tomto směru i spořit.
Pokud se pak rozhodnete zlato prodat, ve Zlatovně od vás vaše zlato zase vykoupí zpět.

Zlatovna nabízí prověřené a certifikované ryzí zlato, navíc opravdu za bezkonkurenční ceny. Můžete si tu být jistí perfektním jednáním, vše vám vysvětlí, poradí a vyberou pro vás přesně to pravé.

Se Zlatovnou jsem se rozhodla spojit své jméno i já. Líbí se mi jejich přístup, jednání, nabídka i celkový servis k zákazníkům. A pokud máte v ohledu nákupu investičního zlata jakékoliv dotazy, ve Zlatovně vám je rádi zodpoví!

Novou Zlatovnu najdete v centru Brna na adrese Dornych 510/38 – přímo proti Galerii Vaňkovka, vedle Vlněny (budova Dornych).

ODKAZ: ZLATOVNA / web
ODKAZ: ZLATOVNA / facebook
ODKAZ: ZLATOVNA / instagram