Nejlepší parfémy pro muže!

Parfém, coby dárek pro muže, se vždy hodí. Rádi byste vaší drahé polovičce pořídili novou vůni, ovšem nevíte, kterou vybrat? Zkuste některou z ikonických bestsellerů, které se těší mimořádné oblibě už řadu let! Představím vám ty NEJ parfémy, s jejichž volbou chybu rozhodně neuděláte!

Orientovat se ve světě parfémů není vůbec snadné. Na trhu je jich totiž už tolik, že rozhodně není jen tak najít zajímavou novinku, která vás nadchne. Když výběru parfémů nechcete obětovat dlouhé hodiny, zkuste sáhnout po oblíbených a osvědčených klasikách.

Pokud hledáte úžasný parfém pro muže, určitě vyzkoušejte některý z parfémů, které vám doporučím ve svém článku. Jedná se ve všech případech o již ikonické vůně, které se těší oblibě poměrně dlouho. S jejich výběrem chybu opravdu obvykle neuděláte!

Opravdu božsky voní například Calvin Klein CK Everyone. Nespornou výhodou tohoto parfému je, že se jedná o unisex vůni – pokud ji darujete své drahé polovičce, můžete si ji klidně půjčovat i vy. :)

V této vůni najdete tóny ambry, modrého čaje i pomerančového oleje. Výsledkem je velmi podmanivý parfém, který si rozhodně zamilujete. Váš partner i vy! Sexy je i samotný flakon vůně s proužkem látky, symbolizující ikonické prádlo značky Calvin Klein.

Skvělou a velmi populární vůní je také Hugo Boss Bottled – opět velmi známá vůně, svěží, smyslná, naprosto ideální i nyní – na léto!

Ve vůni ucítíte tóny ovoce – citronů, švestky, jablka, srdcem parfému je ovšem koření, skořice, bergamot a hřebíček. Základ parfému je dřevitý, výsledkem je ojedinělá kombinace, dřevitý parfém s ovocnými prvky.

Armani Acqua di Giò Pour Homme – tento parfém věřím také nemusím představovat. Mně se ta božská vůně vybaví už jen při pohledu na flakon. :) Opět se jedná o svěží vůni, ideální pro horké letní dny. 

Neznám snad žádného muže, kterému by Armani Acqua di Gio Pour Homme nevoněl. Dámy, s koupí této vůně máte úspěch rozhodně zaručený!

Pro sebevědomého muže, který má svůj vlastní styl, je pak skvělá vůně Versace Pour Homme. Je velmi aromatická, výrazná…v tomto případě bych podotkla, že ne každého osloví.

Všechny výše uvedené parfémy koupíte na Notinu.