Letní inspirace z butiku Toscana Store na Veselé

Ve své módní inspiraci vás tentokrát zavedu do mého velmi oblíbeného butiku Toscana Store, který najdete v centru Brna na Veselé 37. Troufám si tvrdit, že tento butik patří svou nabídkou k těm opravdu nejlepším v Brně! Pokud sháníte stylovou módu, takovou, na kterou v běžných obchodech nenarazíte, určitě se zastavte právě sem, nebudete litovat! Mrkněte na článek se spoustou fotek… 

Nabídka jedinečné módy je v butiku Toscana Store opravdu skvělá, a to kdykoliv během roku. Ovšem nyní, v létě, všechny ty úžasné šaty, sukně, letní komplety…no opravdu to nemá chybu!

Paní majitelka butiku má skutečně perfektní módní vkus. Baví mě, že se nebojí i zajímavých a netradičních barevných kombinací, vzorů, spojuje jednotlivé kousky tak, že výsledkem je vždy dokonalý a velmi originální outfit.

V butiku Toscana Store můžete vybírat jedinečné věci od celé řady italských značek. Potěší vás i to, že mimo dražší značky tu vždy najdete i pestré kolekce nádherných a cenově dostupných kousků! Opravdu, nakoupit zde můžete i skutečné módní poklady a za velmi sympatické ceny.

Co v butiku Toscana Store aktuálně najdete?

Nabídka se nese samozřejmě hlavně v duchu léta a sortiment je neskutečně pestrý. Určitě vás zaujmou hlavně dokonalé letní šaty, těch tu mají snad nespočet! Mnoho barev, typů, vzorů, délek… určitě si najdete takové šaty, které vám padnou do oka a hlavně, budou vám slušet!

Super také je, že mnoho úžasných modelů zde najdete i ve více barevných variantách!

Módním hitem této sezóny jsou komplety, kostýmky… i ty si v butiku Toscana Store vyberete! Opravdu nádherné jsou ty z lesklého, saténového materiálu, který je rovněž velice IN! I tyto komplety zde mají v mnoha barevných verzích.

Božské jsou i komplety z dalšího atraktivního letního materiálu, ze lnu! Len je na léto opravdu příjemný, prodyšný…

Mě si  získal tento lněný komplet – vestička a kraťásky v pudrově růžové barvě. Na léto, na dovolenou…perfektní volba, co říkáte?

I zdánlivě nespojitelné kousky, barvy…mohou vypadat ve výsledku skvěle! Přesvědčí vás o tomto i tento outfit, v rámci kterého jsme zkombinovali oranžovou a fialovou barvu. Napadlo by vás někdy, jak skvěle mohou spolu vypadat?

Moc příjemné jsou na léto i overaly – já vám zde vyfotila tento v černo-bílém provedení.

Láskou na první pohled pak byly tyto plisované šaty z lesklého materiálu. Velmi elegantní, vzdušné a ta barevná kombinace!

Zkrátka, butik Toscana Store v Brně musíte znát, neznám zde lepší výběr! Je možné se s paní majitelkou případně domluvit i na zaslání zboží přes FB / IG – odkazy na sociální sítě níže.

Butik Toscana najdete v centru Brna na Veselé 37.

ODKAZ: TOSCANA STORE / facebook
ODKAZ: TOSCANA STORE / instagram