Představuji: brněnský Beauty Bar

Ráda bych vám dnes představila jeden opravdu výjimečný brněnský salon, kde se dokáží komplexně postarat nejen o vaši krásu, ale také, dovedou vás nasměrovat a poradit, jak zdravě žít. Salon se jmenuje Beauty Bar, najdete ho na Údolní 18 a nabízí zde opravdu velice zajímavé portfolio služeb. Asi nejvíc za pozornost zde stojí pak péče speciálními přístroji, které tu mají exkluzivně a jako jediní v ČR – tyto přístroje umí opravdu až zázraky v oblasti tvarování postavy. Víc informací v mém dnešním článku!

Beauty Bar na Údolní ulici je místem, kde v ohledu péče o váš zevnějšek najdete absolutně vše. Salon má nádherné, velké a luxusní prostory, kde se budete cítit skvěle. A co je hlavní – bude tu o vás postaráno ve všech směrech.

Z bohaté nabídky služeb tu najdete kadeřnictví, kosmetiku, manikúru, dále tu dělají také permanentní make up, nebo speciální masáže a zábaly s cílem detoxifikace, zpevnění a vyhlazení pokožky – ty tu také určitě chci vyzkoušet, věřím, že efekt bude určitě znatelný!

Co je tu ovšem opravdu unikátní, je nabídka ošetření opravdu jedinečnými přístroji, které – jak jsem už zmínila v úvodu, dokáží až zázraky. Tyto přístroje se používají pro tvarování postavy, ať už ve směru nárustu, či zpevnění svalové hmoty, či odbourávání tukové tkáně.

O ošetření těmito přístroji jsem se zde při mé návštěvě dozvěděla opravdu velice zajímavé věci a ač to zní možná až neuvěřitelně, tyto přístroje opravdu dokáží v relativně velice krátké době vaši postavu přeměnit. Rychle, efektivně, bezbolestně. Možná nevěřícně kroutíte hlavou, nicméně, opravdu to možné je – dnešní doba nabízí opravdu jedinečné technologie, které se v oblasti péče o tělo nově dostávají do oběhu. A právě tyto jedinečné přístroje najdete v brněnském Beauty Baru – dokonce, přístroj EMSculpt mají exkluzivně a jako jediní v ČR.

Já vám jednotlivé přístroje, které Beauty Bar využívá, určitě blíže představím do budoucna – ale jen v krátkosti – všechny přístroje jsou neinvazivní, nemusíte se tedy obávat nějakých „drastických a bolestivých metod“.

Přístroj EMSculpt je v současné době vůbec nejúčinnější terapií pro tvarování těla – jeho působením se spalují tuky a buduje svalová hmota, a to s viditelným efektem již po 4 ošetřeních! EMS díky vysokofrekvenčnímu působení elektromagnetické technologie s vysokou intenzitou dokáže zapojit opravdu všechny svaly v těle – je ideální třeba i pro proceduru pozvednutí hýždí.

Dalším přístrojem je pak UNISION – ten je skvělý na odstranění celulitidy, vyhlazení pokožky.
Synergie silné radiofrekvence a silné cílené akustické energie umožňuje odstranění 5 hlavních příčin celulitidy. Tento unikátní simultánní efekt obou energií způsobuje redukci nevzhledných dolíčků a celkové zlepšení vzhledu pokožky.

A třetím zajímavým přístrojem je pak endoSPHÉRES – je ideálním na hubnutí, odstranění celulitidy a zpevnění pokožky.

Tento přístroj pracuje na základě patentované technologie kompresní mikrovibrace, což se v posledních letech prokázalo jako jedinečná a nejúčinnější metoda na boj s celulitidou, tukovými buňkami a nadváhou.

Prostřednictvím hlavice, která je tvořena 55ti hypoalergeními silikonovými kuličkami, vytváří mechanické vibrace při nízkých kmitočtech a působí přímo na hlavní příčiny celulitidy: lymfatické stáze, hromadění tekutin a aglomeráty tukových buněk.

Já vám jednotlivé přístroje a i další jedinečné služby brněnského Beauty Baru brzy představím – v dalších článcích. Ovšem, už teď vím, že tady si opravdu dokáží ve směru péče a tvarovní postavy poradit – s velkým efektem! A nejen to, poradí vám tu také v ohledu zdravého životního stylu, poradí se stravováním a dokonce vám tu vytvoří i výživový plán. Tady jste zkrátka v těch nejlepších rukou! ;)

Beauty Bar najdete na Údolní 18.

ODKAZ: BEAUTY BAR / web
ODKAZ: BEAUTY BAR / facebook
ODKAZ: BEAUTY BAR / instagram