Nádherné novinky v butiku Amande!

Módní inspirace, té není nikdy dost, co říkáte? :) Tedy, pokud vás zajímá, co aktuálně najdete v brněnských buticích – mrkněte na můj dnešní článek! Mám pro vás opět fotoreport mnoha krásných outfitů z mého oblíbeného obchodu Amande, který je na Minské ulici. A myslím, že za pozornost ty super kousky rozhodně stojí!

Co vám budu povídat, jako správný módní nadšenec i já chci mít o módních novinkách v mých oblíbených obchodech a buticích přehled – proto ráda zajdu třeba právě do butiku Amande, kde mě nikdy nezklamou! A právě i v Amande je teď spousta krásných novinek, které jsem vám nedávno nafotila – třeba vás některá z nich zaujme a bude se hodit právě do vaší šatní skříně… :)

Budu zcela upřímná, za mě je butik Amande na Minské díky své perfektní nabídce opravdu tím NEJ v Brně, alespoň, nabízí tu přesně ten styl oblečení, co je mně osobně velice blízký. Je vidět, že majitelka butiku, Zuzka, má módní trendy opravdu „v malíčku“. :)

Zpátky ale k novinkám v Amande… V butiku Amande koupíte oblečení pro běžné, každodenní nošení, ale najdete zde i super kousky, které vynosíte třeba na večírky, nebo jiné, více okázalé příležitosti.

Konkrétně tu pořídíte nádherné kousky od mnoha zajímavých značek, mezi které patří rifle Sexy Woman, Imperial, Please, Vicolo, Sugarbird a mnohé další…

Aktuálně tu jsou opravdu úžasné novinky, některé už lehce v duchu jarních barviček! A můžu vám říct, já bych si tu teď vybrala opradu hodně kousků.

Zaujaly mě třeba černé věci v kombinaci se zářivým neonem – právě neon je opět trendy, tak se ho vůbec nebojte! :)

Boží tu jsou i džíny! Perfektně sedí, mají různé střihy – určitě si vyberete, ať už dáváte přednost „slim“ džínům, nebo těm v boyfriend stylu.

Dále v Amande najdete krásné topy, nyní nejrůznější roláčky, lehké svetříky, nebo košile – i v prodloužených délkách, dají se nosit třeba i k legínám, nebo džínům.

Super jsou i mikiny! Ať už přes hlavu, nebo na zip, jsou volné, pohodlné a vypadjí perfektně – k čemukoliv!

Nabídka v Amande stojí opět za to – mrkněte na fotky – ty vám rozhodně vypoví nejvíc! Jak se vám novinky líbí, vybraly byste si také? ;)

Butik Amande najdete na ulici Minská 55.

ODKAZ: AMANDE / facebook

ODKAZ: AMANDE / instagram