Pozvánka – Velikonoční víkend na bludišti ve Světě bludišť Drnholec

Jsou před námi velikonoční svátky, několik dnů volna – a věřím, že mnozí hledáte i inspiraci na nějaké vyžití a program, pro celou rodinu a hlavně pro děti. Pak určitě čtěte dál – chci vás totiž pozvat do Světa bludišť Drnholec! Vzpomínáte, jak jsem vám právě tento kouzelný svět přírodních bludišť představila loni na podzim, kdy tu byly dýně a dýňová bludiště? 
Svět bludišť Drnholec se nyní opět otevírá na velikonoční svátky v termínu 7. – 9. dubna, kdy se můžete těšit na tématicky zdobený park, pletení pomlázek, jízdy na ponících, ale i na drobná zvířátka. Zastavte se sem, děti budou jistě nadšené! Víc v následujícím článku!
Věděli jste, že jen kousek od Brna, v Drnholci (směr Mikulov) se nachází Svět bludišť DrnholecPrávě zde najdete v sezóně celou řadu zejména přírodních bludišť, která budou bavit nejen děti, ale i dospělé!
Svět bludišť Drnholec jsem vám zde představila loni, kdy se zde na podzim, v říjnu, konal Svět dýní. Areál bludišť se proměnil doslova na dýňový ráj a bylo to zde nádherné, pohádkové a jak vím i podle vašich reakcí, návštěvu sem jste si mnozí moc užili.
Ještě, než vyroste kukuřice, ze které je zde v sezóně hlavní bludiště, a připraví se i další atrakce, ožije Svět bludišť Drnholec už za pár dnů, a to na velikonoční svátky! 
Od 7. do 9. dubna se zde bude konat Velikonoční víkend na bludišti v Drnholci! V tyto dny zde bude otevřeno od 10:00 do 18:00, vstupné je 100,-.
Zábava, dobroty, zvířátka… na to a mnohem více se tu můžete těšit!

Děti určitě okouzlí a nadchne tématicky zdobený park – jak jinak, než v duchu symbolů Velikonoc.

Nebude chybět i pestrý program! Děti se mohou svézt na ponících, budou tu ovšem i další drobná zvířátka – samozřejmě králíčci. :) Zajímavostí tu bude i mini kovozoo!
Vyzkoušíte si i tradiční pletení pomlázek, součástí parku pak budou i skákací atrakce, malování na obličej a spoustu dalšího!
A protože budete ve Světě bludišť – tak si budete moci projít už i některá bludiště a labyrinty, které budou v provozu.
Občerstvení bude také zajištěno – v areálu budou prodejní stánky, ochutnat budete moci americké lívance, nebo francouzské makronky!
Otevřeno bude v pátek, sobotu a neděli vždy od 10:00 do 18:00.
Vezměte děti, kamarády a udělejte si sem výlet – program pro zpestření velikonočních svátků přímo ideální!
Svět bludišť Drnholec naleznete v Drnholci vedle rozhledny.