Jarní inspirace z butiku La Certezza

Kam pro stylovou, pestrobarevnou a dokonale ženskou jarní módu? Rozhodně se zastavte do butiku La Certezza, najdete ho na Lidické 63. Tolik nádherných šatů, kompletů, topů…na jednom místě se vážně jen tak někde nevidí! Já sem chodím vždy tak ráda, protože je opravdu z čeho vybírat. A co víc, ten osobní přístup tady také určitě oceníte. V butiku La Certezza jsme vybraly pár krásných outfitů pro inspiraci, ať máte o té zdejší parádě přehled! Mrkněte v následujícím článku i se spoustou fotek…

Musím uznat, že butik La Certezza stále patří k těm nejlépe zásobeným v Brně! Ten výběr módy je tu až neskutečný – milé dámy, mohly byste tu strávit i hodiny a stále by bylo co zkoušet!

Věci tu máte i přehledně seřazené podle barev, což je také při hledání svého vysněného kousku moc fajn.
A pokud náhodou nevíte, co přesně by vám mohlo slušet, nechejte si zde poradit – paní majitelka se svou kolegyní se vám budou vždy moc rády a ochotně věnovat!

Tak – k aktuální nabídce v butiku La Certezza!
Je opravdu pestrá, ostatně jako vždy! Aktuálně se zde kolekce nesou v duchu jara, jarních barviček – které jsou letos syté, křiklavé a opravdu nádherné!

IN jsou odstíny zelené, růžová, korálově červená, stále se nosí i světle fialková, která byla i loňskou „barvou roku“. Chybu neuděláte i s námořnickou modrou!

V butiku La Certezza jsme několik krásných outfitů pro vaši inspiraci vybraly a nafotily – jedná se zejména o šaty, protože těch je tu velmi pestrá škála!

Mimochodem, opravdu nádhernou módu mají v butiku La Certezza na svatby – pro svatebčany! Třeba tento fialkový komplet – šaty a sáčko ve zkrácené délce, doplněné i botkami a kabelkou v podobném tónu – no, uznejte sami, překrásný model!

Letos se stále nosí také komplety – kalhoty & sako, nebo sukně, kraťasy & sako – ve stejném stylu. Právě komplety v butiku La Certezza také koupíte – najdete tu mnoho barev, typů!

Na kompletech je fajn, že jednotlivé kousky užijete i samostatně!

Mým favoritem zde byl tento komplet v béžové barvě…

…ovšem velmi dobře a žensky vypadá i tento, sukně a halenka v sytě modré barvě.

Ke stále nabídce butiku La Certezza pak patří i kvalitní džíny v mnoha typech, střizích a délkách…

…nebo nejrůznější kardigany, mikiny, topy a košile.

Sama musím uznat, že co kousek, to jedinečná a originální záležitost! Zastavte se sem udělat si radost!

Butik La Certezza najdete na Lidické 63.

ODKAZ: LA CERTEZZA / facebook
ODKAZ: LA CERTEZZA / instagram