Jarní & velikonoční radosti z obchůdku IvaDekor

Nalaďte se na svěží jarní atmosféru – třeba i jarními dekoracemi a doplňky! Mám pro vás v tomto směru inspiraci z obchůdku IvaDekor, kde je opět mnoho novinek! Některé ryze v duchu jara a Velikonoc, ale koupíte tu i další úžasné věci – třeba oblíbené skleničky na prosecco z recyklovatelného plastu s vtipnými nápisy, za představení stojí i stylové, ručně vyráběné kabelky a tašky, já tu obdivovala i kované dekorace do zahrady… Pozor, obchod Iva Dekor provozuje také eshop – www.ivadekor.cz! Vybírat tedy můžete i zde. ;) Víc inspirace v následujícím článku i se spoustou fotek…

O obchůdku IvaDekor vám tu píši poměrně často – myslím, že v ohledu bytových doplňků a dekorací nemá v Brně tento obchod obdoby.

Aktuálně je zde k dostání mimo jiné i spoustu dekorací v duchu jara.  Ať už to jsou nejrůznější figurky ptáčků, zajíčků, jarní ozdoby… I tyto věci vám doma vykouzlí tu pravou atmosféru jara i blížících se Velikonoc.

Nechybí i malovaná vajíčka a kraslice – mě  zaujala ta bílá, jednoduše malovaná a vtipná! :)

Koupíte zde také dekorace, které můžete použít i do venkovních prostor, třeba na balkon, terasu, nebo i zahradu. Nádherné jsou kované dekorace – vážky a další motivy. Ozdobíte jimi zákoutí na zahradě.

Tyto věci jsou i velmi odolné, může na ně pršet…

Pokaždé v obchodě IvaDekor obdivuji i keramické ptáky – datly v několika barvách. Nově přibyl „do hejna“ i keramický havran – na zahradu přímo skvělý!

V obchůdku IvaDekor omrkněte i krásné umělé květiny – luční kvítí! K nerozeznání od toho pravého. :)

Jak jsem zmínila, pozornost si zde zaslouží i ručně vyráběné tašky a kabelky!

Jsou k dostání v mnoha barvách, typech, velikostech… Na jaro se hodí! A vejde se vám do nich pohodlně klidně celý nákup.

Velké oblibě se v obchodě IvaDekor pak těší sklo a porcelán. Minule jsem vám tu představila designové české „lesní sklo“ – kolekce tohoto skla se zde opět rozšířila o další novinky – kouzelný je i hrneček na pivo!

Mezi další novinky pak patří i velmi oblíbené skleničky na prosecco z recyklovatelného plastu od německé značky Koziol.

Jsou s mnoha nápisy a potěší třeba i jako milý dárek!

S výstižnými nápisy pak v obchůdku IvaDekor koupíte i klasické skleničky na víno…

Vtipný a originální dárek jsou i cedulky s výstižnými nápisy! Těch mají v obchodě IvaDekor velký výběr, hodí se pro různé lidi i situace.

Zastavte se do IvaDekor udělat si radost – nebo někomu z vašich blízkých. Tolik hezkých věcí na jednom místě se totiž jen tak nevidí!

Obchod IvaDekor najdete v Brně na ulici Horova 16 a také v Kuřimi na Tišnovské 270, vedle známého železářství Staprop.

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook

ODKAZ: IVADEKOR / instagram